Med nas je spasio od upale pluća

Moj četvrti kćer od prvih dana rođenja bolestan povratni oblik pneumonije (upale pluća). Injekcije, tablete donijeti olakšanje samo za 10-15 dana, a onda se bolest ponovno se vraćaju. I tako do 3 godine. Gle, sva djeca trčanje okolo je zdrava, a moja beba ljetne temperature. U principu, neki patnja ... Kada je bila 10.5 mjeseci, sam je ostao bez muža i bez posla. Ali, to je potrebno hraniti četvero djece, pa sam počeo da se shvati u bilo kojem poslu. Bilo je jako teško. A onda, kada najmlađa kćerkica je star 3 godine, ostavljajući djecu in-zakon, odlučio sam otići u Pyatigorsk, tamo da zaradite dodatni novac. No, na žalost, ja radim na problem, a nisam zaradio ništa, idi kući. I kako možemo ići bez dara? To kupio po tržišnoj pet litara plastična meda sol, ostavljajući novac na dorogu.Deti me jako veseli, a ja svoj izlijevali med u zdjelu i rekao: „Jedite djecu kao što želite.” A oni to jeli bez mjere: jesti, trčanje oko i opet jesti. A onda sam primjetio da mi je bolesna kći igrati sa svima spava u svojoj temperaturi, a smanjio kašalj ... mislio sam, i shvatila da je to pomoglo joj med. Tada sam zabranio stariju djecu da ga jedu, i počela svako jutro na prazan želudac i navečer prije odlaska u krevet da se biljka u čašu toplog mlijeka 1 žličica med i piti njihovu kćer. Kad me med donio sam kupio drugi. I tako je djevojčica drži na način meda negdje 1-1,5 godina. Dobila je jači, i nikada povrijediti bilo hladno ili kašljete ili upala pluća. Naravno, dobro je da se kći nije imala alergije na med. Na njemu još uvijek ne zna ništa, pa dopustio djevojka ima ova slatka proizvod u velikim količinama.
Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan