Tri puta izliječio od ovog vijeća i sve savjete od bake!

1. U ranom djetinjstvu sam rahitnym, ali nekako preživio. Od tada, ja mogu jesti mliječne proizvode i povrće samo odvojeno, inače strašna probavne smetnje. Jedna baka je predložio da piju čaj iz hladnog mente i limete. Dovoljno je staviti puno lipe nemoguće, i da će boljeti srce. Popio sam pola godine, a sada galebovi jedu sve. Vrlo zahvalan ženi. Menta čaj s bombona i dalje piti, jer volim.

2. Ja sam radio u tvornici i na prirodi posla sam trebao boraviti u gumenim rukavicama. Tolley od gume ili od sirovina, imam između prstiju puknut kožu i prekrivena plikova koji su jako izgreben. Bolnica ispušta razne masti, ali ništa nije pomoglo. Ljeto, vrućina, i idem s zavojima ruke do laktova.
Počeo sam tražiti svoje bake, koji će savjetovati narodne tretmane. I ja sam ga pronašli! Baka joj je savjetovao da opere ruke, uzeti staklenu bočicu s 5% joda, obeshrabriti joj vrh i izrezati joj plikove, podmazivanje dok joda. Tako sam i učinio. Nakon 2-3 dana, otišao sam u bolnicu i bolnica zatvorena. Liječnik tada poslao dvojicu kako bi saznali oni koji me liječi. Dečki, ja, naravno, pomogao mi je i da su zahvalni, iako ja osobno ne zaslužuje. Uostalom, bilo bi bolje da se zahvalim ženu koja mi je savjetovao najviše.

3. Treći predmet. Na peta lijeve noge je formirana poticaj i tako udario, nije mogao hodati. Liječnici jedan tretman - cut, čista kost i šivati. Nisam bio sretan, ali što učiniti, ići na operaciju na određeni dan. To je mjesto u blizini kirurg ured i sjeo u blizini stare bake. Ona je pitao što sam učinio. Rekao sam joj sve.
Da, jer ćete patiti dugo, - rekla je baka, - bolje probati moj recept. 2-3 dana ćete se izliječiti.
Slušao sam s njom, okrenuo i otišao kući. Recept je onaj je kako slijedi. Moramo uzeti crvenu ciglu, zagrijati ga i na tanjur, a zatim staviti na pod, nakon postavljanja nešto od požara, mokru krpu u vodi, iscijediti i pokrijte toplom opeke. Bare peta uzeti ciglu i lebdjeti. Ako pripeklo - podići nogu, a zatim vratiti. I tako 2-3 puta. Već nakon prvog sam bio u mogućnosti da hoda, a onda je zaboravio o drugom kosi. Mnogi tada savjetovao ovaj recept. I sve radio.
To su tri različita baka tri puta sam pomogla.

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan