Pire krumpir na vime od majke pazuha, a ne samo

Moje djetinjstvo je kuja vimena pazuh (to je tako veliki crvene kvržice). Mama kuha pire krumpir, to mijesiti i slomili drvena vruće primijeniti na udarce. Čim se umak hladi, on je zamijenjen novim folijom. Koliko puta mi je majka ponoviti ovaj postupak, ne sjećam se, ali to je brzo prošlo.

Ako trebate recept na osnovi homeopatiji iz vimena kuje. Pišite komenyty. Vrlo nekoliko puta pretrpio. I sve vrijeme izliječiti za 2-3 dana. Iako je uzrok konačna i nisu pronašli. I u slučaju liječenja majke vimena, najvažnije je razumjeti odakle dolazi. U mom slučaju, čini mi se, infekcija dobio pod rukom dok je brijanje :)

Dale će donijeti niz klasičnih recepata i priča za liječenje majke vimena narodne sredsavmi:

1. kuja vimena (Hydradenitis) obrađen na ovaj način. Naribati 50 g sapuna, dodati 50 g mljevenog luka i sve ulijte 150 g vruće masti. Dobro promiješati. Gotova krema nametnuti na unutarnjem apsces. Liječenje dolazi vrlo brzo.

2. Ja ću ti reći kako sam bio tretiran sina "od majke vimena„(Hidradenitis obveza potpora). Nastupao je odjednom ispod pazuha 7 vrije. U bolnici su rezati, ali su se vratili. Bio sam šokiran. A onda neka vrsta žena savjetuje da mijesiti malo brašna s kiselim vrhnjem, došao tvrd tijesta, da će mu napraviti sirove peciva i nametnuti ih na čireve, tako da samo vrh vire. To jest, svaki kuhati morala nametnuti niz ispitivanja i vezati sve to s povez. Da li postupak noću. Dakle, s povez i otići u krevet. Ako se tijesto će se pomaknuti za vrijeme spavanja, nije velika stvar, još uvijek može pomoći.

Ujutro svog sina na ruku samo plava mrlja ostaje, koji je ubrzo stekao normalnu boju kože

3. Tko apscesi ispod pazuha, morate uzeti raženog brašna, ako ne, to će sići i bijeli, pomiješati s vrhnjem, napraviti kolač nije jako široka i priložiti miša noću. Ručni primotat list za tijelo. U jutarnjim satima svi uklonjeni. Jedan ili dva puta dovoljno - izvan čak i štapa.

4. Kada su moji pazuha početi oblikovati kuja vime (hidradenitis), odmah sam odsječen od domaće pečene kore kruha, potopiti u toplo mlijeko, staviti na obrazovanje i skoro 2 sata dok bubuljica nije postala bijela, a bol nije nestala, stajao u blizini štednjaka, na koji kuha mlijeko je namakanje u parovima. Drugi put apsces sa 12 barova pojavio na leđima. Prošli tjedan sam ležao na trbuhu, a majka se primjenjuje na čir s pivo vruće čvor lana. Činjenica da je lan analgetik i ubrzava starenje kuhati. Kad se ohladi oblog, vruće mama opet obrisao.

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan