Ja ću podijeliti s čitateljima liječenju akni

Da nije uhvaćen moje čitatelje molba za pomoć, onda ne bih sjetila da je prije četrdeset i pet godina patila je od toga neugodno za mlade djevojke bolesti.

Prvo malo povući. U 1954-1956 godina u našem selu otišao predati list papira, koji je opisan novi recept za vremensko trljanja. Isto tako na popisu je adresa i broj ljekarni u Moskvi. To je ujedno i naziv za ženskog ljekarnika. Pisala o trljanje, koja je nakon više od trideset godina, bio je pod nazivom „Me-novazin”. Alkohol je samo 76 stupnjeva, novokain, Mentol, Anestezin - su komponente trljanja.

I metode korištenja. Glavobolje obrisati iza ušiju. Radiculitis donosi olakšanje, ali ne izliječiti, jer tijelo je prisutnost soli. No, hemoroidi liječi u potpunosti (njezine riječi doslovno: „Suprug je moj prijatelj patio od hemoroide već 15 godina, a nakon što se tri upotrebu ovo rješenje je potpuno izliječen, podmazivanje kvrga hemoroide”).

Godine 1957., za vrijeme studija na fakultetu, napisao sam joj pismo u Moskvu kako bi se dobili osloboditi od acne ožiljaka, a imao sam ih na veličinu graška i upaljene. Ženski ljekarnik je već bio u mirovini, otišao u Moskvu ljekarne posjetiti svoje kolege, a ona je predao moje pismo (pisala sam nasumce, na adresu jednog od ljekarni). I on mi je napisao odgovor: „Ne mogu poslati lijek, ali losion zove Milk Vidal, a sastoji se od alkohola i sumpora. Po bočici - 100 ml alkohola, na dnu precipitata sumpora treba biti 1cm Kada se promiješati .. Ovaj losion i možete kuhati najviše ... "

A što ti misliš? Akne ove narodne trljanja, Odmah sam naredio pismo je stvarno smanjila u veličini i nestao. I tu je šuga! Ja obrišite lice tri puta dnevno. Ovo je način kako mi je tradicionalna medicina spasio od akni.

I sada, nakon toliko vremena, sve djevojke, acne bolnicima Savjetujem također Afomin vrhnje. To - Bugarski vrhnje, koji je također snažno nositi s aknama.

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan