U djetinjstvu bubrega uvelike poremećen: ocat od bokova ih uvjeriti

Pozdrav, „Baka!” Kao dijete sam imao period kada je mnogo čelik problema bubrega. Mama ocat me izliječiti od bokova, a zaboravio sam dugi niz godina, gdje sam našao bubreg. Želim podijeliti s čitatelja novina kuhanje recept ove velike sredstva.Itak pripremiti ocat, moraju ispuniti bokova staklenku sa širokim vrata, zaliti ruba mjerilo kipuća voda na sobnoj temperaturi, pri čemu se prethodno otopi šećer (na 1 litru vode - 100-150 g šećera ), pokriti posudu s gaza i ostaviti na tamnom mjestu da se uliti za 1,5-2 mjeseca. Nakon toga procijediti i sipati sve spremno boca octa. Čuvati na sobnoj temperaturi u tamnom mjestu. Za snaga octa može biti kada se insistira na bokovima dodati neke svježe lišće i mladice biljke. Ovaj alat sprema sve ljekovita svojstva šipka. Pokušao sam octa 1 žlica 3 puta dnevno, dodajući čaj ili vodu, za mjesec dana. Tako sam u mirovini i vylechilas.Seychas osim ocat se koristi za liječenje bubrega biljni čaj, koji uključuje kineski Magnolija lozu, kukuruzne svile, brusnice u prahu, maslačak korijen, korijen slatkog djeteline, hmelja, preslica, hortenzija korijen, žutika i peršina lišća. Ulaz pripremljen od ove smjese je vrlo ne samo da ublažava bolove u bubrezima, ali i ruši i prikazuje kamenje, otklanja otekline s edema i nakupljanja tekućine u svim organima, uključujući legkih.Zdorovya sve!
Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan