Kad je moja kći bila bolesna - liječi dijete kao ja

Pozdrav, „baka” Njegovo pismo je upućeno svim majkama koje su s kojima se suočavaju ili možda još uvijek biti suočen s jednim od najčešćih bolesti djece - dysbiosis kishechnika.Seychas moju kćer Masha 5 godina. Ona je zdrava i vesela dijete. I koliko smo patili, samo Bog zna. Kada Masha okrenula šest mjeseci, počela sam primjećivati ​​da je imala česte stolice. Kada pokušavate da bi ga na prsa, ona je isprva željno uhvatio bradavicu, a onda je počela plakati, savijati i prestati sisati. Izmetom može se vidjeti da je mlijeko ne probavlja. Kad se na licu i trbuhu osip pojavio, ja sam potrčala do liječnika. Mi smo prošli sve testove, a dijagnoza - dysbiosis. Liječnik provedeno „outreach” razgovore sa mnom, rekao mi je da se zaustavi dojiti i otići na suhu smjesu i zaprijetio da moje dijete će patiti cjeloživotno crijevnu bolyachkami.No o tome, ne idem u ljekarnu po lijekove, a na roditeljima. Obitelj vijeće odlučilo da ne „otrov” dijete i počastite. Mama konzultirati sa svojim prijateljima koji su imali slične probleme, ali sam također opskrbljena sa svim vrstama savjete i recepte. Moj prijatelj koji ima dijete godinu dana starija od moje Mašu, savjetovao da ne bacaju dojenja, jer majčino mlijeko sadrži antitijela protiv štetnih mikroba. I pripremili esencije od Masha 3 dijela jarebike i 1 dio calamus korijen. 1 žlica Smjesu preliti šalicu kuhane hladne vode, istaknuo sat i namjesti se zagrije do vrenja. Nakon tog filtera i neka beba 1 žlica Uvarak do 5 puta na dan prije hranjenja. Pokušao sam da ne prejesti djevojku i povećati vrijeme između obroka. I tako tretirati. Manifestacije bolesti postaje sve manje i manje. Samo farmaceutskih proizvoda, koje smo priznati bio „Bifidumbacterin”. Uzevši nije opasan, jer sadrži korisne mikroorganizme koji nedostaju kishechniku.Esche govoriti o kvas, koji Masha voli. To utječe pacijent pije crijeva poput mora za kupanje na cijelo tijelo. Njegove priprave, potrebno je oprati limun i izrezati na tanke šnite (s kore), doda 400 g meda, 400 g grožđica, preliti smjesu je 4 litre hladne kipuće vode u koju je prethodno potrebno dodati 10 g kvasca (ne uvozne) i 1 žlica raž brašno. Ostaviti smjesu za jedan dan, a zatim se doda još 1 litru prokuhane vode. Kada su grožđice i kriške limuna će biti na površini, ocijedite i prelijte pivo u boce. Put (staviti ga!) Ih u hladnjak. Kvas može biti pijan nakon 2-3 dana. Isprva sam ga dao za dijete 2 žlice 3 puta dnevno, a sada je ona pije 2-3 šalice dnevno od kvas. Mislim da je ovo piće - najbolje sredstvo za sprječavanje bolezni.Ne uplašio dijagnozu „dysbiosis”, stvari nisu tako loše. Poslušajte majčine intuicije, i sve će biti u redu.
Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan