Dim tinja krpe Kopta upalu, a nose je nestao ubrzo iznenađenje za sve



Pozdrav, dragi „baka” Ja želim govoriti o tome kako sam jednom dobio osloboditi od erysipelatous vospaleniya.Sluchilos je u 80-tih godina prošlog stoljeća. Dok je moj sin imao 6 godina i kćer - 2,5 godina. Upravo sam se vratio na posao nakon dekreta. Onda jednog dana, odvajanje mesa od kostiju kod kuće, slučajno porezao ruku loše. Godine, a zatim su teška, pokušavajući uštedjeti na svemu, a ako kupite meso od kostiju, bilo je potrebno i kuhati juhu-kost, i tjestenina nautically iz pulpe kuhati ... Iako je tada u usporedbi jeftino meso sa sadašnjim cijenama, ali onda su plaće bile niske. I zhili.Vskore na mjestu rez mi se dogodilo crvenog vjetra. Isprva nisam pridaju nikakvu važnost za to, a kad se lice počinje svrbjeti, povući danima, morao sam ići u bolnicu. Liječnik pregledao upalu i strogo zabranjeno ga vlažiti. No, imam obitelj, djeca, i potrebu da se pripremi večeru, i oprati i okupati djecu, ukratko, dovoljno slučajeva. Počela sam kad sam morao suočiti s vodom, staviti na ruku medicinsku rukavicu. U stvari, to je cijeli dan da ne pucaju. Kad je noć napokon skinula, ruku pod rukavica još uvijek bila mokra od znoja. Dva tjedna je tretirana u bolnici, ali pozitivan rezultat ovog tretmana nije bilo ni naprotiv, crvenog vjetra napredovala. I na kraju drugog tjedna sam se vratiti nakon liječničkog doma, glavu na njegova prsa i zamahnuo bijelo svjetlo ne može vidjeti, kao što sam napisao u smjeru bolnice, a ja sam bio dijete ne mogu ostaviti ... Odjednom sam čuo susjed-Gipsy Imam doziva: - što ti je - kaže on - tako tužno idu kažem da nemam razloga da radosti.- I s tom rukom? - Nisam neka devushka.Rasskazala je njegova fizionomija, koja je, iako to i lijek i bez poboljšanja, a rasplakalas.Tsyganka sam slušao, utješio i rekao: - Idi kući, zapaliti vatru krpe, a onda ga ugasi, da samo tinjao i tako bilo je mnogo dima, a zatim sjediti leđa i Cauchy predaju dima. Samo dobro pušiti. Nakon toga ga vezati s crvenom krpom, pa ide cijeli dan. Noću, ponovite postupak. Uskoro krigla sam ischeznet.Poblagodarila cigan, a kada je došao kući, posobirat stare krpe pamuka, ih zapalio u staroj kanti, pogođen plamen na dim došao i počeo predati ga pušiti, okreće ga i ispustite što je niže moguće preko kantu , Čak i nakon što su dva postupka je laknulo, a 2 dana kasnije otišao u neposrednoj blizini bolnichnyy.Vzglyanul liječnik bio iznenađen moje ruke boje dimljenog kobasice, a zatim je postao pobliže ispitivati, a zatim je govorio: - Dobro, dobro učinio, da je rana s jodom tako dobro obrađene. Vidiš, crvenog vjetra gotovo nestala. Još jedan dan za liječenje kuću i odlazi u rabotu.Dolgo onda sam se nasmijao na činjenicu da nije jasno zašto je koža promijenila ruke tsvet.Kogda dolaze na posao, zaposlenik i pitao što sam morao predati. Rekao sam im i objasnio u detalje kako na savjet susjed-Rom stvrdnjavanja vrbanca. Nakon što je čuo moju priču, jedan od zaposlenih (njeno ime je Valentina) i odlučio ispričati svoju priču o susjedima-tsyganah.Zhila ona i njezin suprug i dvije kćeri u privatnoj kući. Njezin je suprug bio teško čovjek, tukao preko i bez. Povelja izdržati batine, Valentina mu se razveli. Podjela kući sa suprugom, Valentin učinio u svojoj polovici privatni ulaz i počeo graditi novi Perestenko. Naravno, iz ove kuće je nered, i odjednom dolazi do nje uchastkovyy.- Pozdrav, kaže, - Valentinovo Vasilevna.Ot iznenadi Val počela prčkati, ne znajući gdje da se presele i raspored: u zdjelu, natapanje rublje u drugu - Glina zameshena, au kutu posuđa na podu treba ... Valentine bio zbunjen i rekao: - Oprostite, molim vas, za nerede. Žive kao cigani seychas.Uchastkovy nacerio i odgovorio: - Valentina, neka mi Vas pozivamo da svjedok zbog krađe sosedyam.Valya ogrtača navuče pa odu do susjeda za Rome, s kojim je nikada nije ni bilo. Kada se prijavite, Valya skoro onesvijestio od stida zbog njegovih riječi. Svugdje je bio čist, na podu i na zidovima tepiha u ormar kristal, cvijeće na stolu, a na stropu - elegantan luster. Takva ljepota i udobnost nikad nije vidjela. Tražili Cigane u kući, sjećam nejasno, ali je optužba bila lažna. Od mišljenju Valentina Roma se dramatično promijenio. Nekada je to bilo da su lutali, a sada sve više i više sjedeći i njihovi recepti prenose s generacije na generaciju. Oni znaju puno o njima, jer su stoljećima su samo lechilis.Zdorovya i sreće za vas, ljudi!
Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan