Nije uvijek šteti duhana, znam sigurno: to potvrđuje iskustvo na



Pozdrav, „baka!” Bio sam 71 godina, piše u novinama prvi put. I želim vam reći o ljekovitim svojstvima duhana, kako mi je ova biljka pomogao prevladati mnoge bolezney.V 60-tih godina prošlog stoljeća, imao sam vrlo slab vid. Jednog dana, dobro lathered ruke, pričekao dok ne isušuju malo, a onda je otišao u vrt patiti (ukloniti bočne izdanke) duhana. Kao rezultat toga, puno toga je držao u rukama. Kada završite, on je počeo u unaprijed pripremljene desyatilitrovom bazena vode za pranje ruku i oprati svoje lice, pokušavajući duhan glutena ulazi u oko. Oprao sam tako sve do tada, dok ste prošli svrbež očiju. Izvode takve postupke na dnevnoj bazi. Uskoro, vizija se vratio u normalu, ali sam odlučio poboljšati rezultat isprati oči za 30 dana. Na dvadeset i petog dana, imao sam osjećaj za miris koji je izgubio čak u dobi od trideset i pet godina, pa čak i pranjem vodom svakodnevno nos duhana, dobio sam osloboditi od adenoida i gaymorita.Dolgo patio od proširenih vena formirana u pravom potkoljenici. Bol nije bio samo noga u porastu je siva asfalt, a Beč debeli prst izmigoljila u potkoljenicama, poput zmija. Jako boji da neće puknuti i nije bio kraj amputacija. Bez razmišljanja, odlučio sam se ponovno prijaviti za liječenje duhana. Obloži svježim listovima biljke sve do cjevanica prst, omotan sa pamučnom tkaninom fiksne povez i ode kao 2 dana. Nakon toga, sušeno lišće duhana promijenjen u svježe. I tako svaka 2 dana. Koža na tabanima postalo normalno u boji i otečena Beč je postao mnogo tanji. Mislim da će uskoro u potpunosti riješiti varikoza.Treschali i bolnih zglobova koljena - to je svojstveno mnogim ljudima mojih godina. To se primjenjuje na koljena, kao i za proširene vene, duhanskih listova, a 4 dana bol u zglobovima sam prestao. Točno isti obloge osloboditi grčevi u nogama i leđima. Kada bol udari lakat i rame zglobove, ruke obložio duhan ostavlja od kosti do ramena, omotajte pamučnom tkaninom fiksne zavoj i ostaviti 2 sata. Nakon toga, lišće mijenja. Većina zglobovi nisu boleli.Uhudshilsya sluha. Liječnik je rekao da je to zbog starosti. Vjerujem liječnik, ali još uvijek navečer prije odlaska na spavanje punjena u uho smotani duhan lista, i tako spavao sve do jutra. Ujutro duhana izvukao, a navečer, kad je uključen na televiziji, morao sam smanjiti zvuk kao sluh vozvratilsya.Oblysenie sam naslijedio - četrdeset godina sve naše obitelji ići ćelav ljudi, da sam počeo proćelav u dobi od 40. U dobi od šezdeset sam odlučio koristiti kako riješiti problem duhana. Za pet dana, protrlja glavu svježe stisnutu sok od njenih listova, a ćelavost prekratilos.Izvestno da kao ljudi stare posude postepeno izumiru, što dovodi do skleroze i ateroskleroze. U listopadu 2008. godine, kako bi se to spriječilo, on je obložio večer prije spavanja vrat ostavlja duhana, zamotan i spavao do jutra. Ujutro lišća ukloniti i otišao da se bave gospodarstvom. Budući da je na ulici, osjetio sam da sam bio bačen u groznici, i počeo sam se znojiti. Glava je u ovom slučaju bila svijetla. U večernjim satima, ponavljam postupak. Trebalo mi je tri puta do glavobolja povezana s krvožilnim odumiranja, multiple skleroze i ateroskleroze, bespokoit.Ranshe zaustavio moje srce ga je boljelo svaki dan i imao otežano disanje, a samo je pobjegao „korvalola”. Redovna wrap vrat, noge, ruke, duhanski listovi spasio od etogo.Pomog duhana i moj pas crne pudlice. Jednog dana u ljeto, da se životinja nije bilo vruće, moja kćer je odlučio da ga kositi. Nesvjesno početi rezanje glave, iako pudli je kontraindicirana. Kad sam došao kući s posla, lijeva strana glave bila obrijana. Uskoro na lijevo oko pudlica formirana razrokost (razrokost), oko prekriven bijelom kao kreda, film. Trebalo je sedam godina, vuna je narasla, ali je i dalje trn. I onda sam odlučio pokušati primijeniti kako bi se uklonili duhan. Pet noći za redom protrljao ruku komad listova duhana i protrlja ih bolesne pas oči. Šestog dana razrokost ne stalo.Tabachnoe tretman se smatra bezopasnim i preporučujem ga svima. Samo nemojte pušiti, jer pušenje je jako štetno, iako sam pušiti, a ja ne mogu dobiti osloboditi od ovaj lošeg privychki.Vyraschivayte duhana - je prekrasna biljka, nećete požaliti. Sadite vrsta „pravog duhana” ili „duhanske cigarete” .Day Boga da moje iskustvo nekome drugome pomoglo izliječiti.
Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan