Jaje školjke i bijela breza lijek muž tuberkuloze

Pozdrav, „baka!”

Želim reći moj muž liječi plućne tuberkuloze, kao i podijeliti neke recepte za liječenje bolesti.

Godine 1950., kad smo bili u braku, moj muž otišao raditi u čeličani, ali je radio tamo dugo, jer je prije razbolio s aktivnom TBC s velikim šupljine u lijevog pluća. Postrojenja za dodjelu sredstava za liječenje, lijek pomogao, ali moj muž je sve slabiji iz dana u dan. Onda smo odlučili biti tretirane jajima i breza pupoljci. Sirovine ljuske jaja oprati u hladnoj vodi, očistiti film, suha i samljeti u mort. Zatim, u praznoj čaši kap žličicu, ispunite ga s kipućom vodom, otopiti ga u 1/2 žličica limunska kiselina je pažljivo izlije 1/4 TSP ljuska od jajeta u prahu, dobro izmiješati i ostaviti jedan dan. Nakon toga, uzeti 1 žlica zajedno s sedimenta u jutro na prazan želudac i navečer prije spavanja. Držite lijekove na hladnoći.

breza pupoljci (30 g) je potrebno ispuniti u 0,5 L votke, inzistiraju 3 tjedna na tamnom mjestu, a zatim u jutro i navečer popiti 1 žlica tinkture.



Svaki dan za godinu dana moj suprug ljuske jaja i tinktura od breze pupoljaka i vratiti! Osim toga, tijekom tog razdoblja muž 2 puta mjesečno u klinici očišćen pluća. Nakon bolesti bio je još 22 godina bez jednog bolnici radio na naporan rad. Kad je moj suprug bio bolestan, ostao mi je u sobi 9 m2, nalazi se u zajedničkom stanu, uživaju ista jela, spavala u istom krevetu, i nisam bio bolestan. Vjerojatno zato što se ne bojim ...

Sve vrste tuberkuloze se tretiraju sa suhim crnog vina. To bi trebao biti 0,5 litara vina ulije u emajliranim keramika, dovesti do kuhati, dodati 1/2 šalice šećera i kuhati, stalno miješajući 20 minuta na laganoj vatri. Uzmi 1 žlica ujutro na prazan želudac i navečer prije spavanja za poboljšanje.

Tuberkuloza kostiju, zglobne reume i dječje paralize su tretirani s makom. Tijekom cvatnje potrebno je povući zajedno grm iz korijena, i cvijeće, usitniti i kuhati pola sata u maloj količini vode. Nakon hlađenja, uliti u juhu kupelji temperature vode 36-380S i leži u njemu za 20-30 minuta. I tako da se oporavi.

Akupresuri čiste grčevi, zglobovima i bol u mišićima. Potrebno je pritisnuti prstima bolovima te ih rotirati do nestanka boli. Zubobolja okretati prst u pacijentovom korijenu zuba. Bol će proći! Bolesti zglobova savršeno izliječen od Fusel ulja (nusproizvod alkoholnog vrenja). Oni premazani zglobova i grijati ih zamotan.

Grlo prestati ranjavanje, ako upišete u ustima malo suncokretovog ulja, držati ga u ustima oko 15-20 minuta i ispljunuti. Upotrijebiti ispiranje 0,5 čaše malo slane vode na sobnoj temperaturi, u kojima se otopi malo sirovog bjelanjka.

Sada želim govoriti o ljekovitosti denaturiranog alkohola se zove „Voldez” ( „Meth-K” za liječenje nije primjereno), prodan u veterinarskim ljekarnama.

To se koristi isključivo razrijedi (1 dio volumena „Voldeza” i 2.3 dijelova vode). Paketi s otopinom koja u 2-3 sata ili više za liječenje bilo koje ozljede, uganuća, prijeloma i edem. Ako liječiti upalu dodacima ili cistitis, zatim stisnuti s otopinom „Voldeza” primjenjuje se na donjem dijelu trbuha, a ako utroba - cijeli želudac. Lijevo na cijelu noć. Primjena obloge na trbuh liječi ne samo u crijevima, ali i pridonosi čišćenju akni. Isti oblozi liječiti gnojni limfadenitis, apscesi, dugotrajno liječenje rana, proširenih vena, tromboflebitis (završiti nogu), hidradenitis (kuja vimena), mastitis, pas ugrize i osteomijelitisa.

Da biste uklonili hemoroide, staviti stolica toplu krpu, pokriti svoje film, a na vrhu se primjenjuje u nekoliko slojeva presavijeni i natopljenom u otopini „Voldeza” pamučne tkanine. Nakon toga, uklanjanjem donje rublje, pacijent sjedi na stolici, zamotan i sjedi kao nekoliko sati. Možete gledati TV ili čitati knjigu. Nakon 3-4 sati sjedeći krpu namočenu u „Voldeze”, a film je uklonjena i hemoroidi pate sjediti još malo na toplom tkaninom. Nakon nekoliko dnevnih postupaka događa oporavak. Glavna stvar s tim - ne prehladim.

Cista u bubrezima je uklonjen primjenom 2-3 sata za komprimiranje bubrega i „Voldeza” otopine.

Obično, svi paketi su isti. Prvo primijeniti na zahvaćena područja krpom natopljenom u „Voldeza” rješenje, a zatim u polietilenski film, a zatim zagrijati tkivo. barem ih koristiti na dnevnoj bazi, barem povremeno, u svakom slučaju, rezultat će biti izvrstan. Nakon uklanjanja oblog treba toplu odjeću, tako da ne prehladiti.

Optimizam oko i velika vjera u ozdravljenje!

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan