I upala grla i bronhitis zauvijek: SAVJETI travar mi je pomogao

Pozdrav, „baka!”

Želim predložiti recept koji je jednom pomogao mi je nositi se s bronhitisa i upale krajnika.

To se dogodilo prije 28 godina. Bronhitis s upalom grla, a drugovi su bili konstantni. Čak i ljeti stalno završava tako da se ne razbole, i kako piti hladnu vodu ili jesti sladoled, općenito je bilo strašno razmišljati o tome. Zahtjev za poboljšanje zdravlja različitih lijekova nisu donijeti pozitivan rezultat, i pomogao mi oporaviti recept lokalnog travara. I iako je liječenje dogodio u zimskim mjesecima, ja sam nosila sa svojim bolestima u samo dva tjedna. Više, oni nikada ne dopusti mi brinuti.

Tako, da se nosi sa anginom i bronhitisa, potrebno je mljevenje mlin za kavu 2 pojedinačno farmaceutskih pakiranja korijena i rizomi elecampane, Prosijati brašno dobivene kroz sito i prašak prve mješavine paket ravnomjerno volumena mješavine meda i otopiti polako između obroka. Osim toga, potrebno je 3 puta na dan nakon obroka otopljenih u pola čaše vrućeg mlijeka 1 žličica prah s gornjim dijelom od drugog čopora (pohraniti ga u čvrsto zatvorenoj staklenoj posudi suha), med i rastopljeni svinjske masti unutarnje (kućne mogu maslac) i odmah sve piće. Nakon toga, pola sata ne piti ili jesti. Ako se liječenje odvija u hladnom dijelu godine, boraveći kod kuće treba namazati mast prsa i haljinu toplo.

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan