Zaboravio sam astme zauvijek

Kad sam bio 30 godina, počeo sam mučiti napade astme koji se pojavljuju kao reakcija na lijekove, prašinu zrna i hladnoće. Prvi put sam počeo gušiti nakon cijepljenja protiv tetanusa. Od tog vremena, nekad se prehladiti, bolestan bronhitisa ili upale pluća i astme napada pojaviti. Liječnici su otpušteni mi sve vrste lijekova protiv astme, njima prihvatio sam, ali ne pokidala.V astmu ponovno razbolio se od tuberkuloze 1991. godine, a kao i obično, svake večeri boluje od astme. Ležala u bolnici 3 tjedna, upala izliječena, ali nedostatak zraka ne prestaju. Liječnik o tome nije ništa rekao, a dijele moj problem s jednom bakom, koja je također zadržala lechenie.Ona sam pažljivo slušao, a onda je rekao da je u njegovo vrijeme, predugo je patio od astme, ali još uvijek oporavio. Pomogao joj nositi s zubrovka bolest trava. Morate 2 žlice sjeckani bilje izlije 0,5 litara votku, tvrde 2 tjedna i popiti 1 žlica tinktura 3 puta dnevno 30 minuta prije jela. Uzeo sam joj 0,5 litre te o astmi zaboravljena zauvijek.
Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan