Recept vina za srce sa peršina i meda

U ovom članku, mi ćemo vam reći o receptu vina za srce, koji uključuje peršin i meda.

10 svježi peršin stabljike s listovima staviti u 1 L čistog prirodnog vina, dodajte 1 do 2 žlice čisti ocat. Pisanje kuhati na laganoj vatri oko 10 minuta (Napomena - vrlo pjeni). Zatim dodajte 300 grama prirodnog meda i kuhati opet za 4 minute. Vruća masa procijediti i uliti u male boce u vruće, ispiranje njihov snažan duh. Pa zatvoren. Sediment na dnu nije štetna, to je lako piti. Ja bih dodao da med može biti i ne kuhati. To je ono što želite.

Usput, vino može biti i bijela i crvena, ali to mora biti prirodna. No, postupak za pripremu je potrebno poštivati. med treba staviti nakon prvog ključanja, mora se kuhati. Ne bojte se, kuhati! Kuhati vino u miru.

Pročitajte o ovoj vina u jednoj knjizi, u kojoj je napisao da „ako se osjećate svoje srce, primi tijekom dana 1, 2, 3 ili više žlice vina i srce trnci (koji može biti povezan s promjenom vremena ili živaca) kako vjetar će puhati.

Ne brini, ti naškoditi sebi da to nije razlog. Ovaj alat vam pomaže ne samo u početnim pluća bolova, ali to slabljenje srčane aktivnosti s bolesnom srcu ... "

Postoji jedna žena mi je rekla da se sama vino za srce. A rezultati su bili zapanjujući! Prije 10 godina je radilo. Liječnici su rekli da je imala slabo srce, a time će uvijek biti srce boli.

- Nisu mogli ukloniti bol - žena mu je. - Shvatila sam da mora nešto učiniti. Je li se odlučili za vino s peršina i meda, zahvaljujući kojoj su moji bolu su prošli dva mjeseca. I ubrzo je prošlo i slabost.

Dakle, ovdje i tako! Peršin i med što će dovesti do zdravlja

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan