Želim više reći što su astma UPRAVLJA smiriti

Pozdrav, „Baka!” Želim govoriti detaljno o uklanjanju bronhijalne astmy.Tak ovdje, bronhijalne astme, ja bolovala od 25 godina (sad sam 57). Dugo liječiti lijekovima, ali je olakšanje bilo je kratkoga vijeka. Povelja pate, odlučio sam se prijaviti za otklanjanje bolesti recepte tradicionalne medicine. I prvo pomiješaju sa 200 g meda, svježe Aloe soka, maslac, izrezati u male kockice, a to je pivo smjesa 1 žlica 3 puta dnevno 30 minuta prije jela (moj suprug koristi ovaj recept za liječenje čir na želucu, ali on je uzeo sve komponente 400 g). Nakon što je završio svoju recepciju, ispunilo 700 ml bijelog vina 20 g prirodnog lomljenog elecampane korijen i utakmice za jedan dan. Povremeno vzbaltyvala.Gotovuyu infuzija uzeti 1 žlica 3 puta dnevno pola sata prije jela. Nakon toga sam kupio u ljekarni paket trave imelom, počeo se pripremati od njega, u skladu s uputama, infuzije i piti. Kada imela završio, pomiješana s 700 ml „Kagor” vina, meda, 300 g, 250 ml svježeg aloe sok i uzeo mješavinu prije zatvaranja 1 žlica 30 minuta prije jela. Zaustavio sam napade daha. U jesen 2008. godine, on je juha slova. Navečer prelije u lonac cakline 0,5 litre vode 2 žlice sjeckani bilje, doveo do kuhati i kuhati za 5-7 minuta na laganoj vatri, a zatim pokupila posudu s vatre, uvučen i ostavi preko noći. U jutarnjim satima i pilu filtrirate 150 ml, 3 puta dnevno 30 minuta prije obroka za mjesec dana. Više astme muchaet.A me to znači mirno kašalj. Pržiti na suhoj tavi do smeđeg šalica šećera i miješati s 0,5 litara vode i zatim ukloniti posudu s vatre. Dodajte svježe stisnutu sok od 1 limuna, 1 žlica Neka med, dobro izmiješati i opet uzimanje droga 1 žlica 3 puta dnevno 30 minuta prije jela. Jako sviđa njegova djeca.
Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan