Više od 30 godina astme pesters: da svojom pitomom, to je ono što treba

Pozdrav, „Baka!” Ja ću vam reći o tome kako ukrotiti bronhijalne astmu.Stradala bolesti sa 25 godina (sad sam 60). Dugo liječiti lijekovima, ali je reljef bio kratkog vijeka, ali i dodao da se astma ima hrpu bolesti. Povelja pate, odlučio sam ozbiljno pozabaviti bolesti. Nakon proučavanja pažljivo recepte tradicionalne medicine preporučuje za liječenje bronhijalne astme, izabrao sam ono što mi je odgovaralo, i početi ih primjenjivati ​​jedna za drugim.Snachala sam pomiješana s 200 g meda, svježeg aloe sok, biljno ulje, votku i uzeo mješavinu 1 žlice. l. 3 puta dnevno 30 minuta prije jela. Nakon što je završio svoju recepciju, ispunilo 700 ml bijelog vina 20 g prirodnog lomljenog elecampane korijen i utakmice za jedan dan. Povremeno potresen. Gotova tinktura, uzeti 1 žlica 3 puta dnevno pola sata prije jela. Nakon toga sam kupio u ljekarni paket trave imelom, počeo se pripremati od njega, u skladu s uputama, infuzije i piti. Kada imela završio, pomiješana s 700 ml „Kagor” vina, meda, 300 g, 250 ml svježeg aloe sok i uzeo mješavinu prije zatvaranja 1 žlica 30 minuta prije jela. Nakon primjene tih alata imam napade astme zaustavljen. U jesen 2008. godine, počeo da se esencije pisama. Navečer prelije u lonac cakline 0,5 litre vode 2 žlice sjeckani bilje, doveo do kuhati i kuhano za 5-7 minuta na laganoj vatri, a zatim pokupila posudu s vatre, topline je uvučen i ostavi preko noći. Vidio ujutro filter i 150 ml juhe 3 puta dnevno 30 minuta prije obroka za mesyatsa.Teper astme nisu excruciates. Ako će netko doći u ruci u mom iskustvu, ja ću biti vrlo rada.A sada žele pitati čitatelje novina da me pošalje na liječenje vaskularne distonija trave vrijeska. Svi troškovi su plaćeni.
Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan