RECEPT liječenje lišaja kao hard izlijeganja na početku

Prije četrdeset godina, na mojoj lijevoj ruci pojavio mjehura šindre (Lišajevi na ruci), Gotovo veličine cijele ruke. Tretiraju me od leshaya kozhvendispansere u osam mjeseci, a ne masti, moxibustion i druge metode ne pomažu.

I tako sam otišao na odmor u svoj dom kako bi se majci u kućanskim poslovima: pomaži kućica u dvorištu iu vrtu da uspostavi red. Kada sam pokazala moja majka ju je za ruku, ona je odmah me odveo u svoju baku da ljudi tretiraju sve bolesti, uključujući poricanjem. Starica je čula da je liječnik me liječi skoro godinu dana, dugo smijeh, s obzirom na moju ruku.

savjetovao sam napraviti sljedeće, Izjava Recepti za tradicionalne medicine iz lišavajući. Uzmi svoje svježe izmet, pažljivo držati premazati sloj crvenilo 1,5-2 cm, osobito na rubovima. Od vrha do skrivati ​​u celofan i kravatu s krpom. Ići tako dugo opet žele koristiti WC. Zatim osloboditi svoju ruku čisto sa stolca i širiti svježe, i tako 3-4 puta. Ne mogu trljati ruku, crvenilo mora biti bijela. S whitened oduzimanja lagano piling ukloniti sve vage i premazati kremom, posuti prah ili talk. Tako sam se izliječio od 10 dana od guljenje.

Nakon toga, savjetovao sam prijatelja ovaj recept. Njezin dečko zoster na glavi. I oni pomogli

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan