Tretiranje upale pluća

Jednog dana, moja unuka bolestan ARI. ju tretiraju oni s home lijekova i čini se da je izliječen, ali kašalj i dalje povremeno muči dijete. Posavjetujte se s liječnikom. Slušao je, pogledao djevojku, rekla da je u redu i savjetuje kako bi svoje dijete u ljetni more. Ali to nije ni dobro, 1-2 puta dnevno kašalj povtoryalsya.Ya vlastito zdravlje radnika, a ja, naravno, to je alarmantno. I onda sam počeo primjećivati ​​da dijete dobiva umoran brzo, često odlazi na odmor, a povremeno mu temperaturu. Opet se okrene prema liječniku, ali on je opet rekao da ne postoji ništa brinuti, a temperatura je, kažu, povećava i činjenica da je djevojčica od 8 godina, ona počinje stupiti na snagu, a endokrinih žlijezda su preopterećeni organizma.Ne vjerujem ovo objašnjenje i odlučio provjeriti unuka na ultrazvuk. Rezultat - bazalni upala pluća. Djevojka je primljena u bolnicu i počeo sveobuhvatan tretman skupe antibiotike fizprotsedurami itd Nakon završetka tečaja liječenja stanje joj se činilo da su se popravili, ali kašalj i dalje ostao. Liječnik je rekao da je to reakcija na akumulaciju u njoj različitih lijekova, a mjesec izvanbolničkog liječenja i eliminirati neugodnost. Nažalost, i kod kuće liječnički tretmani, iako je dijete propustila zbog toga 3 mjeseca škole, nisu donijeti bilo kakve promjene ... ljeto opet ode s njegovom unukom na more. Nakon toga, stanje joj se vrati u normalno malo, ali kašalj ne prođe. I tako već tri godine. Zbog bolesti je djevojka za 2-3 mjeseci iz škole, a zatim odlučili smo ga sami liječiti. U roku od 7 dana svaka 4 Chasa ubrizgan intramuskularne injekcije od 300.000 jedinica „penicilina” kroz dan staviti banaka i senf, zalijevaju vruće mlijeko s medom i maslacem, i još 2 puta na dan, ona pijucka vidjela vruće prokuhanu vodu (temperatura takav tako da ne bi spalio). Svake večeri unuka protrlja noge, počevši od stopala do zdjelice, „triple” parfem. I ove godine, naš rad bio uspješan - dijete počelo oporavljati. Djevojka se pojavila glad i umor je nestao, ona je odrasla, oporavio i postao ponovo aktivan i zdrav djevojka.
Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan