Za osnovu mog iskustva, uzeti - od bronhitisa dijete zaštititi



Pozdrav, draga, „Baka!” Novine broj 49 (300) 6. prosinca 2005. Larisa Alekseevna Kalashnik od Kharkiv regiji zamoljeni da daju savjete o liječenju njezinog petogodišnjeg unuka, koji je skoro godinu dana i kašlje jako često bolesna bronhitisa. Nema lijekova i odlazak na more ne pomogne. Nakon čitanja ovog zahtjeva, sam prvi put htjela poslati svoje savjete izravno na svoje odredište, ali onda sam mislio, da mogu nekome pomoći i napisao pismo da ga gazetu.Esli stvarno bronhitis, onda možda i vi Kuta njezina unuka. To je pogreška mnogih mame znam iz svoje. Bio sam u jednom trenutku liječnik rekao da je potrebno da haljina dijete, kao i samu haljinu, ili je dijete teško poteet.Obychno nakon kupanja mama stavlja dijete u pidžami, ali još uvijek flanel, a ako je zima je sve i toplim pokrivačem oblozi. To nije u redu. Dijete i grijao se kao dip, to je jako vruće u krevetu, on je jako znojenje i, naravno, je otkriven. Gnijezde i okrenuo na bok, to odmah postaje hladno, kao pidžama mokra od znoja počinje da se ohladi, i postaje hladno dodirom leđa djeteta je da se hladi. Zbog toga, doslovno jedan dan dijete počne kašljati. I to se ponavlja nakon svakog kupaniya.Ne puno trošenja i bebu u šetnju. Nas odraslih, čini se da je vani hladno, ali mi se ne kreće kao djeca. Sjedimo ili stoji, a dijete radi. I ispada da je znojenje, zatim hladi i hladno. Dakle, dijete nositi lako i stalno provjerava da li je mokra odjeća. Ako se beba znoji, odmah presvučem ga, ili, ako to nije moguće, stavite majicu ispod nosa suha platok.Po stan dijete treba ići bosi ili u čarapama. To će biti neka vrsta kaljenje prostudy.Kto nešto poduzeti moju pouku za istinama. Ali ja već imam jedno dijete, ona je bila u redu, sve dok jedne noći, kad je vidio da je njegov sin bio otkriven, nije prišao i prstima leđa (on je ležao na svojoj strani). Kao rezultat toga otkrio hladno i mokro pidžamu. Tek tada sam shvatio zašto je dijete nakon svakog plivati ​​oboljela od bronhitisa. Nakon toga počeo sam da se pridržavaju sve gore navedene preporuke. Sin zaustavio bolet.Eti savjeta će vam pomoći ako je dijete stvarno dobiva hladno, ali postoji svibanj biti neki drugi uzrok kašlja. Djeluje od bronhitisa može uzrokovati alergije, koji su dostupni u stanu. Oni mogu biti u kućanstvu prašinu, dlačice deke, odjeću, tepisi, perje, perje, vuna, kućni ljubimci, hrana za ribice i još mnogo toga. Može izazvati kašalj i hrana allergeny.Poetomu prvenstveno savjetuju da posjetite allergist, koji će izraditi uzorak, prepoznati alergen i propisati odgovarajuću lechenie.Moemu sina predugo dijagnoza - Bronhitis s astmom komponente. Kao rezultat toga, dijete je razvila alergijsku astmu. A onda su mi poslali samo na allergist. On je imenovan njegov sin lijek „Intal”. To ga je spasio od allergii.A prije je potrebno posjet liječniku ukloniti iz svih tepiha, kreveta sve poplune i jastuke djetetovu sobu. Dnevne stvari istresti prašinu, proizvodnju mokro čišćenje, ne nose pletene vunene haljine. Će morati dio s kućnim ljubimcima, ako je dostupan u vašem domu. Izbjegavajte također djetetova prehrana voćem crvene i narančaste tsveta.Uverena da je, nakon moje savjete, uskoro ćete izliječiti njegova unuka, dragi Larisa Alekseevna.
Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan