On muči astma ME 10 godina. Srećom, NO više napada

Pozdrav, „baka!”

Želim vam reći kako sam dobila od bronhijalne astme, kao i udio neki više, dokazano iskustvo, ozdravljenje recepte.

Od astme je patio 10 godina, od kojih šest nije vratiti inhalator. Nego samo se ne liječi, ali bez uspjeha. I nekako jedna žena mi je savjetovao da ljekarne da se tretira s amonijakom.

A onda se u ponedjeljak, prošao sam promjenu (upravlja od strane prodavatelja), te u utorak ujutro počeo liječiti. Uzeo sam amonijak, odvajajući ga 2-3 kapi u 50 ml kipuće vode ili toplog mlijeka, temeljito tresti prije uporabe, danima, gotovo bez prekida između izrade tehnike. Ubrzo sam počeo bronhijalne obilno pušten sputum, sluz, gnoj, i osjetio sam veliko olakšanje. No, unatoč činjenici da su napadi prestali, vidio sam neko vrijeme amonijak. Sama Više astma nije izgledaju, ali s amonijakom, neću otići. Činjenica je da redovito udisanje svoje pare pomaže da brzo svladati hladno, prehlada, pa čak i gripe.

Ovaj alat pomaže s nula kiselosti želučanog soka. Da bi se to normalizira, potrebno je iščupati mladice ili peteljkama mladih ostavlja nikakve grožđe ih žvakati, gutati slinu, i ispljune tortu. žvakala sam sve to 2 puta dnevno do jeseni, a vrlo je zadovoljan s rezultatom.

Ako zabrinuti pukotina u uglovima usta, trebao biti prvi dan, uliti čašu kipuće vode 3 svježeg lista jorgovana, nakon 40 minuta, procijediti i piti infuzija 2 puta tijekom dana. Na drugi dan, ponovite postupak, ali imaju infuziju sa 6 listova. Ubrzo su pukotine liječiti.

Tretiraju i oporavak. Želim ti svu sreću.

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan