Kad je moj muž imao upala pluća, to je kako je tretirana za lijek

Pozdrav, „Baka!” Želim predložiti recept iz eksudativni pleuralnog izljeva (tekućina u plućima) .Ovaj bolest je i moj muž. To se dogodilo nakon ozljede prsnog koša u slučaju nesreće. Muž oporavila takav način. Kupio u ljekarni 250 g jazavac masti, nadjev 300 grama aloe lišća, uklanjanjem bodlje na svakoj strani, uzeo 1 šalica meda i miješati sve pažljivo. Tada je smjesa pretrpio za 10-15 minuta u pećnici, procijediti u staklenku i bagasa bačen. Ja sam uzimajući lijek 1 žlica 3 puta dnevno 30 minuta prije jela. I izolirati iz bolesti koja se liječi plevrita.Horosho korijen perestupnya (Adamov korijen, ginseng kavkaski). Rešetkom korijen trogodišnjih biljaka koje uzrokuju puno na komad papira oblog s malim rupama u njemu, pokriti gazom i pričvrstite tu stranu do želuca. Dobra topla vuna i zamotana u foliju. Pacijent će znoj izdašno i vuna - navlaži isparavanjem. Obično nakon 2-3 takve postupke disanje u plućima počinje se s odvodom. Poželjno je da bi ove pakete nakon ispumpavanja tekućina kako bi se spriječilo nakupljanje eksudata. Umjesto perestupnya s istim uspjehom moguće je koristiti crne redku.Budte zdrava!
Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan