Kako mogu dobiti osloboditi od grčeva u nogama

Nekako sam počela mučiti grčeve u nogama. Je li to frustrirajuće zna samo onaj tko je imao sličan problem. Slijedio sam sve liječnika imenovanja, ali promjene na bolje ne dogodi. Kada su napadi počeli su se pojavljivati ​​češće i postaju bolni, shvatio sam da sam trebala biti sama liječi. Nakon što je grč mišića vozio sam naglo uspravio nogu i napete prste, vuče sve dolje, a velika - do, uzimajući ga za ruku. Bol je brzo prošlo. No, to je samo prvi pomosch.Sobstvenno tretmana počeo sam tvrdnjom da je 10 bijelaca kuhana jaja, oni skinula ljuska, osušite i protrlja u prah. Jednom dnevno sam ga uzimati do 1 žličica nakon obroka s vodom. I tako, dok je završio u prahu. Nakon 3-4 dana, primijetio sam da su grčevi počeli pojavljivati ​​manje i nije tako teško, a onda potpuno prestao muči. Sada sam na mjesečni uzeti 2-3 dana za sprečavanje 1 žličica Nema slajdova ljuske jajeta i, kako kažu, Bog me poštedio, napadaji net.A na mene zbog toga jači i duži tretman piling nokte. Oni su stekli lijepu ružičastu boju, sjaj, nestao sa svojim rebrastim trakama. Više od usvajanja ljuske jajeta u prahu prestala guliti kožu na stopalima, kao i duže pukotine ili ispeći petu. Sad idem bos u ljeto i bez pukotina - kožu na petama i mekom ružičasta. A kako bi im pomogao u tom stanju, ja sam svaki tjedan nakon kupanja oprati pete i potplate s plavac, a zatim namažite tekućine krema Nicholas čvrstu ruku „Scarlet Jedra”. Osim toga, 1-2 puta mjesečno liječiti svoje 5% joda.
Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan