Kad me upala pluća udario, to je kako sam ušao

Pozdrav, „Baka!” Ubrzati sam podijeliti iskustva u liječenju upale pluća (pneumonija) Kada me je bolest pogodila, nisam pribjeći sredstvima službene medicine, te je odlučio liječiti načine ljudi. On mi je pomogao u ovom mom sinu. Dao mi je svake večeri masažu, a ujutro moja ramena ožbukani s medom, pokriti ih sa plastičnom folijom, ručnik, a ja sam otišao cijeli dan. Tako je za 4 uzastopna dana. Osim toga, lebdio sam noge u slanoj vodi. izlijevanjem u posudu, u 1 litri vrele vode dodano je nekoliko soli otopi noge i nosi se u fiziološkoj otopini. Čak i uzimanje ove droge: usitniti i staviti u caklini zdjelu 4 neoljušten matice sa školjkama, dodati 1 žlica med, uliti 300 g vode i kuhajte 30 minuta. Dodaj 1 žlica bazga cvijet, inzistirati da se ohladi i uzima svaki sat do 1 žlica to nastoya.Tak i liječenje vrlo teški oblik upale pluća. Hvala Bogu! Savjetujem svima koji pati od ove bolesti, koristiti svoj recept, ne zaboravite pitati za pomoć Gospodu.Esche sam svaki dan čitala molitve svetih Cyrus i John. Pročitajte ga je potrebno u 12.00 7 puta za redom. Moli s velikom vjerom i ozdravljenje je dužan doći.
Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan