Mržnja, ljutnja Iskorijeniti - s ljubavlju i radošću, ljudi žive

Pozdrav, „baka!”

Neka Bog blagoslovi sve koji su pisali u „Bako!” Ova slavna skupina od autora i ja odlučili da se pridruže.



Mnogi ljudi pate od prehlade. Vrlo jednostavno se zaustavi bolest na početku svog razvoja. Potrebno je samo kada izdahnuti ugasiti što je moguće više jezika, a udisanje ga izvući. I tako je 10-12 puta. Garantiram 100% oporavak.

No, svakodnevno pranje pacijenti oka topli dnevna urin neće razviti katarakte. Još jedan pokušaj ujutro nakon buđenja ne odmah ne otvori oči. Ona također pomaže ozdravljenje.

Općenito, za očuvanje i jačanje zdravlja nikada sebe i druge kritizirati, s ljubavlju misle svakog impulsa svoga tijela. Saznajte kako oprostiti i pustiti sve loše stvari, otvaranje vrata u duši ljubavi. Iskorijeniti mržnju i ogorčenost - izvore bolesti. Naučite živjeti s ljubavlju i radošću. Kada volimo, naš život postaje toliko lijepa da se riječima ne može vyskazhesh. Valja ponoviti beskonačno: „Život je vječan i prepun radosti. Veselim se svakom novom trenutku života. " Ovaj stav, iskreno dobrota, ljubav prema sebi i drugima može pomoći zaustaviti napredovanje bolesti.

Uvijek u dobrom raspoloženju, nježna, bez bora kože, svako jutro se budi, ali ne otvorite oči, pažljivo obrišite zglobove od palca svoj podglazya. Jako nemojte kliknuti! Učinite to lako, ali čvrsto na kožu grijao. Sada, do maksimalno rastopyrte palca i kažiprsta i početi da ih moždanog udara, kao i palminog vrata od brade do vratni trend, koji je završio na prsnu kost. Zatim, s drugom rukom milovati po vratu, podižući bradu. I tako postepeno, naizmjenično ruke, da udara osjećanja topline. Sada idite na obrazima. Utrljajte jako oko druge dlanove ruku, tako da oni postanu vrući, a zatim stavite palčeve ispod donje čeljusti, nasloniti se na njih, a ostali prsti i dlan u kružnim pokretima, početi povlačiti svoje mišiće lica, koje graniči obraze. Pritisnite jače, jače! I obrazi rumeni. Završetak vježbe i rub rukom početi trljati čelo na dlakavim dijelom na nosa. I obrve, obrve trljati! Natrag i naprijed! Grijao? Sljedeći na redu za tople uši. Ne žalim. Oni su toliko biotochek koje treba samljeti svaki milimetar na svaku stranicu je dobio toplo. Utrljajte prednji, natrag, unutra, povući teže uške. Ne bojte se, ne ispasti. Voditelj početi lagano masirati s prstima, kao da je osjećaj, s krunom na potiljku. Došli smo do bolne točke? Nemojte se zastrašivao, i usredotočiti se na to, da se poveća pritisak. Prošao sam bol? Super! Tako da su mogli povezati prekinuo biotsepochku. Vrijeme je da se do glave. Za njega je posebno pažljiv. Treći? Bravo! Dodaj još: rubovi obje ruke (jedna na drugu) kao otpiliti glavu. Što je teško? Naravno, stražnjem dijelu glave, a zatim je ostavljena od nepokretnosti, tako da samo trebam učiniti mekom na zadubevshey mišiće nisu blokirani dotok krvi u mozak. Još teže stvarno kamena mišić proteže od ramena do lopatica. To je vrlo lako za pronaći, jer daje dašak boli. Pronađeno? Baca desnom rukom iza lijevog ramena i lijeve - za pravo i tvrdi tijesta, započeti gnječenje mišića.
Već nakon 2 mjeseca nakon što sam počeo jutros obavljati dnevne self-masaža, počeo sam da se pohvale, hvaleći boju lica. Pohvala je još i veći kad sam počela svako jutro oprati svoju mokraću. Da, bio je to oprati. Bez kapi vode ili grama sapuna, samo utrljati s toplim urina svim dijelovima tijela koji su upravo massaged. Urin koža sjaji se toplina apsorbira odmah, tako da imam i opet posegnuti u svoje ruke.
- Kako osvježavajuće kreme koristite? - počele su se pokušati pronaći zaposlenika.
- Poslano prijatelji iz Amerike - našalio sam se.

Evo i održavati svoje zdravlje.

Urin će pomoći nositi s prekomjernim znojenjem stopala. trljanje, što je češće moguće most između prstiju, ubrzo ćete postići da noge zaustaviti znojenje čak i na najjače topline.
Sve najbolje. Živjeti s ljubavlju i vjerom u Boga, a ne bolest možete prevladati.

Ostavljam svoju adresu e-pošte jedino izdanje, kao što sam ja ne mogu odgovoriti na veliki protok poruka.

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan