Niacin: recenzije

Iako nikotinska kiselina i nije lijek protiv pretjeranog gubitka kose, ali to je zauzeo svoje mjesto na tržištu proizvoda koji poboljšavaju rast kose. Niacin je vrlo jednostavan u svojoj strukturi, ova tekućina je poznat po svojim blagotvornim svojstvima u području rasta dlačica, jačajući svoje korijene.

Pitanje gubitka kose koji je stajao ispred moderne žene je vrlo akutni: stres, depresija, kronične bolesti i loša okolina ozbiljno utjecati na prirodne procese u ženskom tijelu.



Mnoge žene su pokušali puno proizvoda za njegu kose, neki još uvijek birati, međutim, ima i onih koji su već pokušali niacin.

Mišljenje o Nanesite nikotinske kiseline od gubitka kose

  • Irina: nikada nije čuo za nikotinske kiseline nije ništa, a sada su naučili i da se može zaustaviti gubitak kose. Moramo pokušati.
  • Diana: Nikotinska kiselina - vitamin A, nazvan PP, ja sam dugo koristila to pomaže.
  • Olga: Volim koristiti nikotinske kiseline jer je zgodan za korištenje, za razliku od drugih ljudi maskama.
  • Inga: Kupio sam u ljekarni nikotinske kiseline koja se koristi za oko mjesec dana, je li sve ispravno, ili čeka za najbolji učinak, ali rast mnogo kosa nije primijetio samo da je kosa počela padati malo manji.
  • Elena: Radim, ja jako pala dlaka, bio sam prolazio kroz raskid s voljenu osobu, bio je prestravljen, onda sam odlučio kad sam vidio pramen kose u ruci, ono što trebate učiniti nešto, kao što je ispraviti štetu mojoj kosi, kupio sam Naravno, sedativ, rezanje tjedan dana i počeo tražiti čudotvoran lijek. Odlučio sam ići na trichologist. Liječnik mi je savjetovao: „Kupi u ljekarni konvencionalne nikotinske kiseline, to košta penija, 40 rubalja nema više, pomoći će rasti svoj novi dlake postepeno, sve će se vratiti na svoja mjesta, a gdje kosa ispala, nikotinka vratiti strukturu kose.” Nakon mjesec dana korištenja kose industrije u onim mjestima gdje je već pomalo iscrpljena. Ja to primijetio, jer svaki dan trčanje rukom kroz kosu i primijetio razliku, na početku su bili gotovo kao paperje, ali onda je dobio jači i gotovo ne razlikuju od osnovne.
  • Angela: Ona se koristi sve do prije tjedan dana, rezultat još nije vidio, nadam se da pomaže. Pa se pitam, kad vlasišta apsorbirati malo niacina, osjetio lagani trnci, ova krv mikrocirkulaciju poboljšana.
  • Sonya: Nekoliko puta čuo za nikotinske kiseline, ali ona nikada nije pokušao, pa želim probati. Jeftini i vesela.
  • Tatjana: Pokušao sam na sličan način, s istim karakterističnim akciju, prvo mora peći kožu, ne bi mi, tako da mislim da, sada možete pokušati nikotin ...

  • Xenia: Ne znam tko je tamo i što kaže, da je miris nikotinske kiseline, ne osjećam ništa, a najzanimljivije da se sada ne osjećam kao čekaju rezultate primjene.
  • Vic: senzacijama kao što ako je netko puzeći na glavi i malo pečenja, dobro, možda je trebao biti.
  • Elena: Ne nikotinske kiseline na glavu da ga premazati Također je potrebno piti vitamini su različiti i voditi zdrav život, da ide u krevet na vrijeme.
  • Ira: Kupio sam ove ampula, premaza i pol mjeseca, nije bilo značajnijih promjena se ne vidi, jako drago da, iako novac nije izbačen, samo 35 rubalja kupio 10 bočice.
  • Lena: Ona pomaže, ali ne sve. Moja mama je pomogao, ali ona je dugo radi, prvi mjesec, kao i svatko kaže, onda je uzeo pauzu za oko dva mjeseca, ne sjećam se točno imaju puno, onda opet počeo, to je u principu, ja sam u mirovini i to učiniti ništa posebno, kosa je rijetka su zbog starosti, da smo pronašli informacije o niacin. I nije pomoglo, i jesam, ali negdje oko mjesec i pol dana.
  • Inna: Također sam pokušao prije godinu dana, nikotinsku kiselinu, kao što je dobro, ali će se koristiti za dugo vremena je imao bolji učinak.

Vidi također:

Ti lijepa i zdrava kosa! Volite sebe i voditi brigu o svom tijelu! A pravi izbor će vam pomoći članak Nikotinska kiselina za rast kose.

pogotovo za LSmart_bitchSspecijalna.ru- Katarina

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan