Kako sam ozdravio sina glomerulonefritis

Često postoje recepti iz glomerulonefritisa. Bolest je pretrpio i moj sin. bio sam ga liječi, i, hvala Bogu, da je bolest nestala. Dakle, potrebno je staviti pacijenta na kruto prehrane. On bi trebao imati kupus, slatki jabuke, sir, marelice, krumpir rijetko, posna juha, i što je najvažnije, na dan jesti bundeve. U jutarnjim satima, a na ručku ga jesti kao glavno jelo, a navečer piti sok od bundeve. Lijekovi, ako je urin je crna od krvi i proteina, potrebno je izvršiti pacijent 3 puta dnevno injekcije „penicilin”. Čim su testovi postali bolji injekcije za zaustavljanje, ali da i dalje dijeta za 3-4 mjeseci. Potrebno je redovito piti Napary od breze pupoljaka, gryzhnika gole grane i mora krkavine, ima u glomerulonefritisa onoliko trešanja i svježeg ogurtsov.Posle poboljšati stanje pacijenta može biti malo, kao i malu djecu, uvesti različite namirnice u prehrani. Budite sigurni da očistite krv. Da biste to učinili, preskočiti pojedinačno mljeveno grožđice, suhe šljive, suhe marelice i orasi, uzmi med i miješati sve dok ne postane glatko. Svaki proizvod uzeti jednaku količinu mase. Uzmi 1 žlica smjesa ujutro i navečer. Na taj način, izliječen sam sina glomerulonefritisa.
Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan