Dovođenje prste fleksibilnost

Naputak za nas oldies. S dobi, prstiju ruku i nogu postala ružna oblika. Giht ih uvijena, oni zgusnuti, ali nemojte biti uznemireni. Moj savjet za vraćanje fleksibilnosti i prste vratiti u formu. Iskustvo za sebe. Dakle, uzeti komad slanine, izrezati ga na svaki prst pretvorio komad, a svaki prst protrljati kuhani slaninu u kružnim pokretima sve dok djelo ne postane vrlo mala. Zatim prikupiti sve dijelove i odbaciti. Ako ruka ili noga pate od bolova u zglobovima, masti kriška zagrijavanje i vrijede za cijelu noć na bolno mjesto, vezan neko platno. Već u jutarnjim satima došli oblegchenie.Staraytes jesti više prosa kašu s kuhanim slanine. Ona prikazuje sol pohranjena u zglobovima. Nakon tjedan dana jede prosa kašu sa slaninom ići u mliječnim proizvodima. Takva hrana je vrlo dobar za peti shporah.Esche njegove bolesne noge da sam pomogao uzimanjem 1 žlica 3 puta dnevno 10% kalcijevog klorida. Noge prestao ranjavanje i izgubio bessonnitsa.Vot i liječi. Nadam se da moje iskustvo nekome drugome pomoći.
Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan