Mono-prehrana - metoda mršavljenja, i uzimajući osloboditi od pretilosti

Pozdrav, „Baka!” Želim predložiti postupak pohudeniya.Menya odavno bavi pitanjem viška težine, ali sam se bojao da će se poduzeti za radikalnu dijetu. Posebno zastrašujući ispiranje crijeva, jer sam se bojao da poremetiti crijevnu mikrofloru. Ipak želim ukloniti punoću, a uz to mnoge bolesti. Ubrzo sam pronašao način koji pomaže da se nosi s pretilošću. On je pozvao mono-dijeta. Njegova suština se svodi na činjenicu da je već neko vrijeme potrebno je pojesti nešto što je najbolje - žitarice. Pokušao sam, a rezultat je jednostavno me zapanjila: u nekoliko dana izgubila 5 kg, osjetio pozdorovevshey i pomlađuje Dakle, kuhati kaša na vodi, bez soli i maslaca i pojesti ga !. Nekoliko dana više nego bilo što drugo se konzumira. Može posuto smjesom žitarica i morska sol laneno sjeme (4 masenih dijelova sjemena - 1 dio morske soli) koji je prethodno samljeven i zagrijava na tavi i kao začin sa suhom hranom, krapivu.Pri brzo izbacila težine i jednostavan za čišćenje tijelo, ali to bi trebalo biti učinjeno sustavno. Ja, na primjer, 3 dana u mjesecu jedem neku kašu. Nakon toga morate ispravno ići na uobičajenu prehranu. U jutarnjim satima, jedu istu žitarice, ali uz malo soli i kriškom maslaca, za večeru - kuhano povrće, a navečer možete imati sve zhidkoe.Sovetuyu sve probati ovu metodu gubitka težine. I žele izgubiti na težini, morate znati da su svi jeli i pili po danu ne smije biti veća od 1 kg. Također sebi zabranjen slatkiše! Bolje je jesti datum. To je savršeno otapa masti, čisti krvne žile, daje snagu i bodrosti.Chtoby ojačati imunološki sustav, mješavinu bilo suho voće u večernjim satima pranju, pokriti vodom i ostaviti preko noći. Ujutro nadjev, dodajte ribana matice, med, cimet, 1 žlica kiselo vrhnje i jesti šalicu ove mješavine bez hleba.Dolgoletiyu doprinosi svakodnevnom prehranom svježih jabuka u jutro na prazan želudac s orehami.Zhelayu sve sklada i dobrog zdravlja!
Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan