Dijeta Elena Anisimova: opći opis, izbornici, mišljenja

Uspostavljene sustave Ekateriny Mirimanovoy Pierre došao Ducane tehnika Elena Anisimova - nutricionista sa velikim iskustvom, koje čine program mršavljenja putem interneta, što olakšava zadatak od prilično svima koji se ne može doći do stručnjaka osobno. Kako se to radi, i radi pravo? Što dijeta istaknuti Elena Anisimova? Koje rezultate možete očekivati?

Dijeta Elena Anisimova: opće odredbe i načela

Dijeta Elena Anisimova: opće odredbe i načela

Tehnika je individualni profesionalni pristup svakom klijentu, odnosi se na to. Dati neke savjete o prehrani, vježbe i dodatnim postupcima (masaže, omatanje tijela, itd) Elena Anisimova traži opće informacije visinu, težinu, dob i spol, a zdravstveno stanje - kronične i nasljedne bolesti, patologija, i tako dalje. sve to omogućuje nam da donese poseban kompleks, koji ne samo da će omogućiti da biste dobili osloboditi od nekoliko kilograma, ali i kako bi se uklonili razlog svojim izgledom, što čini dugoročni rezultat.

Osim toga Elena Anisimova podijeljena glavne pravila koja tijekom mršavljenja treba promatrati svaku osobu, bez obzira na njegov predloženi program.

  • u-prva, dnevno kallorazh. Na tu temu pod aktivne spore, raznih popusta formula za izračun i Elena Anisimova tvrdnje koje padaju ispod 1200 kcal dnevno za žene za bilo koju ustav nije potrebno. U isto vrijeme, to inzistira na ispravan kvar tog iznosa tijekom dana: doručak trebao doći oko 30% kalorija za ručak - oko 43%, a ostatak ide na večeru. Naravno, obroci su raspoređeni ne samo u energetske vrijednosti, ali to je - osnovna točka za njih.
  • u-drugo, mršavljenja mošt doći nije samo za trošak smanjenje meni, ali i za trošak trošak kalorija. Dakle, u načinu na dan moraju biti uključene fizičke aktivnosti, bez obzira na prirodu: iako hortikulturni rada, pa čak i jednostavan šetnju. Liječnik nije inzistirati na teretanu u sklopu svojih kupaca - pretile ljude koji vježba teško zabranjeni. Ali ona je sigurno: težina će biti puno bolje da ide u pokretu.
  • -treći, mošt u skladu piće režim. U tom slučaju, nutricionist fokusira na pravilan izbor vode: Osim što je pod njim se ne namjerava sokova, čajeva, voćnih napitaka, itd, voda ne bi trebao biti u plastičnu posudu, koja ispunjava svoje negativne tekućih kemikalija. Osim toga, bez temperature značaj točke: Voda treba biti topla, temperatura nije niža od sobne temperature, a konzumira prije jela za 15-20 minuta, a ne ranije nego u 1,5-2 sata nakon ... Pijan se odmah nakon obroka vode remeti proces probave i aktivira apetit. Pogotovo, ako je hladno.
  • -četvrta, psihološki raspoloženje. Elena Anisimova inzistira da osim gori željom da biste dobili osloboditi od nepotrebnih nabora treba biti predanost pregledati odnos s hranom i vlastitoj prehrani, razumjeti kako se gradi tijelo. Njena dijeta - ne kratkoročno metoda, a slika je kasnije u životu. Evo, liječnik spominje važnost psihološke podrške od najmilijih - obitelji, prijateljima. Ako postoje vanjske prepreke su stvorili, da se bave nova vlast će biti previše teško, a to je vjerojatno neuspjeh.

Kako stvoriti izbornik za tjedan dana na dijeti Elena Anisimova?



Kako stvoriti izbornik za tjedan dana na dijeti Elena Anisimova?

Prema značajkama programa, dijeta za određeni vremenski period je napravljen posebno za svakog klijenta Elena Anisimova, ali liječnik daje niz općih preporuka za njegov razvoj. Stoga, ako ih pažljivo ispitati, a ako se problem riješiti, ne previše ozbiljan, možete donijeti sami.

  • Glavna točka odnosi se na raspodjelu proteina, masti i ugljikohidrata, kao i dnevnih kalorija na obroke. 30-33% lišće doručak, 37-42% dobiva večera, preostali podijeljen na popodnevni snack i večera. Ako je potrebno jesti 5 puta dnevno, može se podijeliti na pola put.
  • Ručak bi trebao biti prisutan zeleno povrće za večeru, poželjno je odabrati proteinske hrane uz minimum masti, ugljikohidrati imaju prednost za doručak. Meso se ne miješa sa žitaricama, kao i škroba povrća i voća. U isto vrijeme, plodovi se mogu dostaviti, na primjer, s pastom. Masti iz prehrane ne može eliminirati, ali njihova dnevna količina ne smije biti veća od '75, a većina od njih bi trebao biti u jutarnji obrok.

Vidi također:

Slijedi raspored hrane za tjedan dana može miješati se u okviru tih 7 dana. Nadalje, plan je već lako za napraviti na svom primjeru. Za žitarice i tjestenine težine navedenih u suhom proizvodu u obliku kuhane, njihove volumen povećava.

utorak:

  • Doručak. Smoothies od banane i kruške (1 kom.), Oguljene bademe (5-7 kom.), Low-fat sir (50 g).
  • Ručak. Heljda u vodi (80 g), kuhano jaje (1 kom.), Rukolom listovi (greda), paprike (1 kom.).
  • Popodnevni čaj. Grejp (1 kom.), Raž kruha (20 g).
  • Večera. Iverak pečen u pećnici (140 g), krastavac (2 kom.).

četvrtak:

  • Doručak. Proso kaša u vodi (70 g), matice (30 g), bez pirjanim bundeve, ulje (100 g).
  • Ručak. Tjestenina durum pšenici (50 g), slane mesa kuha škampe (75 g), rajčica velike (200 g), kopra grede.
  • Popodnevni čaj. Mango i nektarinu (1 kom.), Jogurt (100 ml).
  • Večera. Bakalar pari (200 g), salata i celer krastavac pod limunov sok (170 g).

četvrtak:

  • Doručak. Kruh Zobena kaša (20 g) s mekom nemasnog ricotta (40 g), biljni čaj, svježe jagode (100g).
  • Ručak. Pečena ružmarin lamb (180 g), kuhana cvjetača (150 g), kopar (zraka).
  • Popodnevni čaj. Ili jogurt starter (250 ml), vlakana ili posije (1 žlica)
  • Večera. Mahune (170 g), rajčice (100 g), list zelene salate (zraka).

utorak:

  • Doručak. Kodirani bjelanjaka (2 kom.) I nemasnog mlijeka (3 žlice) sa paprike (1 kom.) U pećnici. Raženog kruha (10 g), svaki sir (30 g).
  • Ručak.
  • Popodnevni čaj. Narančasta (2 kom.) Ili kivi (3 kom.)
  • Večera. Avokado salata s plodovima mora (210 g).

petak:

  • Doručak. Zob u vodi (70 g), svježe marelice (60 g), trešnje (60 g).
  • Ručak. Greek salatu sokom limuna i maslinovo ulje (170 g), kuhana govedina (120 g).
  • Popodnevni čaj. Prirodni jogurt (200 ml), lingonberry bobice (40 g).
  • Večera. Variva (220 g).

subota:

  • Doručak. Palenta vode (50 g) i svježe nektarinu (2 kom.).
  • Ručak. Punjena pilećeg mesa (mljevenog file, bjelanjka, sol) i riža (180 g), peršin (zraka).
  • Popodnevni čaj. Nemasnog sir (120 g), cimeta.
  • Večera. Pečena sir i rajčica tikvica (200 g).

nedjelja:

  • Doručak. Ječam žitarica (65 g), šljive pari (50 g), lješnjaci (25 g).
  • Ručak. Juha juha od pilića s mrkvom i lukom (200 g), svježe rajčice (100 g), raž kruha (10 g).
  • Popodnevni čaj. Salata kuhana mrkva i repa s jabuka (140 g), nekolicina pinjolima (30 g).
  • Večera. Kompoti krem ​​bijele gljivama (140 g).

Osim činjenice da je izbornik za Elena Anisimova dijeta je napravljena dovoljno strogi u pogledu raznih štetnih proizvoda - slatkiši, kolači, gazirana pića, čips, itd, preporuča se uključiti u to i korisna biljka ili bobica piće, što će se primjenjivati ​​načelo pro proizvoda negativne kalorija. Na njihov prijem tijelo će potrošiti postojeće kalorija, ne bi obradio primljene. Na primjer, to je moguće u slučaju đumbira ili limuna piće.

Dijeta Elena Anisimova: recenzije izgubili težinu

Dijeta Elena Anisimova: recenzije izgubili težinu

Komentari za žene i muškarce, testiran je na svojim iskustvima dijeta Elena Anisimova, u većini slučajeva isti, ali postoje neke nijanse koje čine skeptičan uzeti stručnjaka. Sama tehnika, sudeći po mišljenja, podiže primjedbi.

JuliaU našoj obitelji, debljanje obično se javlja nakon 20 godina, i ja iz ovog života nije zaštitio: bez obzira koliko je teško, a brojka od „doplovio”. Na isti hormoni bili u granicama normale. Čuli o nutricionisti Elena Anisimova, otišao sam na svojoj internetskoj stranici i odlučio naručiti dijeta: dobro, cijena je mala. Poslati sve potrebne podatke (na zdravlje, starost i tako dalje.), Dobio sam popis s preporukama provodi. Težina stvarno preselio, rezultat je vidio kraj mjeseca, bilo je poticaj da i dalje gube na težini i ne zamarajte se. Uspjela zainteresirati svoju majku - i ona se okrene prema Eleni. Ono što je moje iznenađenje, kad je bio poslan istu preporuku! Ne znam što da mislim - da li je razlog imamo neuspjeh, iako se ista ne može biti identičan program, da li zahtjev za individualni pristup - fikcija.

Tatjana: Dijeta Elena Anisimova moje spasenje! Volim čokoladu. Ja mogu odustati od svega, ali ne i od - inače posve šećer padne. Dakle, okretanje prema njoj, samo sam rekao da bi se uklonili ovaj proizvod neće raditi: Elena ode u susret meni i predložio kompleksa postojala je mjesto omiljeno poslastica. Slikano je sve ispalo tako kompetentno da dijeta nije donio nikakvu nelagodu - izgubio sam 3 kg mjesečno, a ne odustaje od čokolade ili mijenja u tamno gorak.

predvečerje: Glavna prednost tehnike dr Anisimova - jasno je naslikao izbornika, detaljne savjete i savjete. Gubitak težine, ako ne i radost, onda barem ne bi bilo moguće da se osjećaju manjkav čovjek, opustio sam se i salate s maslinovim uljem jede, a ponekad čak i kebab trenutno dozvoljeno. No, težina i dalje smanjivati. Prakticiranje sustavi već treći mjesec, korišten, čak i ne žele promijeniti način rada, iako s vremena na vrijeme misao pomfrit bljeskalice.

Vidi također:

U stvari, postulati gore spomenuti temelje se na dva-poznatih stvari: zdrave prehrane i odvojenim feed. Ništa novo Elena Anisimova nije uveden, a jedini razlog za nju aktivno tražiti - priliku da se individualni program. Međutim, kako praksa pokazuje, to je moguće napraviti vlastitu.

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan