Lena Katina tanka

Elena Katina - 27-godišnji bivši solist skandalozne grupe „Tatu”, oduvijek je bio poznat po svojim „veličanstvenim” oblika, koji se često ne javno kritizirani od strane vodećih stilista Rusije. Ovaj šarmantni pjevač već morali nositi s gubitka težine, prije spot na sve poznate pjesme od „Ja sam izgubio moj um.” Nedavno, naslovi o životu „zvijezda”, često se može pročitati „težinu Leny Katinoy će uskoro doći do stotinu kilograma.”

Da „gura” Lena Katina do gubitka težine?

Oko pola godine Stilist Leny Katinoy napisao je u svom blogu: „Ovi oblici tvrdog pakovanja Bursiform naočit. Bolje je otići u fitness klubu nego džaku u ustima strašnog. " Možda su ove riječi za Lena „slamku spasa”. I 25 siječnja 2011 na premijeri filma „Ti i ja” Elena Katina bljesnuo svoju zadivljujuću formu.

Neki novinari, čak su istaknuli da je izgledala mnogo atraktivnije nego njezin prijatelj, Yulii Volkovoy.

Koliko je tanka Elena Katina?

Nije tajna da je gubljenje težine Elena Katina pomogao joj poznati nutricionisti. posebna dijeta (na temelju zdrave hrane) je razvijen za Lena i složene vježbe. Ali temelj njenog mršavljenja - aspiracije i želja.

Pogotovo za LadySpecial - Rita

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan