Vrijeme je da se oporavi nakon srčanog udara

U tijelu svake osobe se proizvode vrlo štetne tvari - slobodnih radikala. Oni se javljaju zbog prisutnosti klora u vodi. Da bi se te tvari iz ljudskog tijela, kao i za poboljšanje zdravstvenog stanja nakon bolesti, posebice srčani udar, potrebno je svaki dan za vrijeme doručka jesti jednom od namirnica koje sam popis u nastavku: 6-7sht. gnetennogo šljive, grožđice 30 g, 1/2 cup borovnice 1/2 cup struja, narančasto, jabuka, crvena repa, ribana na finom većih i stavila suncokretovo ulje, sol, luk i češnjak. Ako slijedite moj savjet, onda vaše tijelo će se oporaviti i da će se osloboditi od štetnih tvari.

Jačanje srčanog mišića pomoću ovog recept: 200 g suhe marelice (suhe marelice, suhe marelice), 200 g crnih grožđica izduženih, jedan kompletan s klizač staklenim oraha zrna, jedan veliki limun (gorkog) zajedno s kore. Sve to nadjev, dobro izmiješati, zatim sipati med može (prirodno, ne kandirano) - 325 g (majoneza jar). Sve mješavina opet, omotane u kvart staklenku i pohraniti na hladnom mjestu, ali ne u hladnjaku. U jutarnjim satima 30 minuta prije doručka pojesti jednu žlicu ove mješavine. Ja napraviti istu stvar prije ručka i večere. Dok ste u oslabljenom stanju treba piti stalno, u tom redoslijedu. Nakon 3 mjeseca mogu sudjelovati u ovo dva puta dnevno - ujutro i navečer. To je vrlo dobro jača srčani mišić, krvne žile, daje osobi energiju i snagu.

moj angina 43 godina, uzeo sam mnogo lijekova, a kasnije je počeo koristiti ovu strukturu sa 50 godina i još uvijek - da mi je sada 76 godina. Ponekad srce boli, ali to nije ono što sam pretrpio prije.



Noću sam se „Corvalol” 50 kapi. Mješavina, koju sam rekao, stalno sam prihvatiti sa pauzama 5-7 dana. U jutarnjim satima, 5-7 minuta radi vježbe disanja, što je također vrlo korisno kad je moj bolesti.

Recept za kuhanje biostimulator za pomlađivanje

1. smilje (cvijeće) - 100 g;

2. bubrega breza - 100 g;

3. Biljka Hypericum - 100 g;

4. Kamilica (cvijeće) - 100 g;

5. List jagoda - 100g

Sve komponente u stroju za meso samljeti, pomiješati i staviti u staklenku, zatvorite poklopac. U večernjim satima, uzeti 1 žlica i tu smjesu doda 0,5 litara kipuće vode za 20 minuta, filtrira kroz tkivo (a ne kroz gazu) lagano stisnuti. Popiti staklo infuziju u obliku topline, otopljen 1 TSP med. Po primitku ovog balzam je ne jesti ili piti!

Jutro ponovno zagrijavanje Ostatak (jedna čaša) i piće na prazan želudac, i otopljena u 1 žličica med. Doručak u jedan sat. Tijekom liječenja - do punog završetka svih komponenti ove kolekcije. Drugi tečaj od 5 godina. Ovaj recept je preporučio da se ljudi koji su smanjeni zaštitne funkcije u tijelu, starenje organizma, kada je prebačen kardiovaskularnih bolesti. Lijek poboljšava metabolizam, čisti tijelo od masti i kolesterola depozita. Preporuča se za prevenciju ateroskleroze, srčanog udara, visokog krvnog tlaka. Kao rezultat uzimanja ovog lijeka nestane buke u ušima i glavi, vrtoglavica i pomlađuje cijeli organizam. Osim uzimanja lijekova bolesna ili oporavak nakon bolesti osoba mora imati da vjeruju u Boga.

Želim vjerovati u ono što sam rekao, jer sam živio na ovom svijetu ima mnogo, various'd vidio u svom životu, kroz mnogo, čak i pucao. No, očito, svidjelo se Bogu da sam preživio i on me poštedio - metak pogodak još je pao „, jede mi se, pa sam još živ

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan