Dijeta Ina Volovicheva

Inna Volovicheva - sudionik popularne TV serije House 2. Ina došla u projekt jedan od sudionika, u nadi da će se povući iz nje „krune celibata.” To je zbog toga, prema njezinom mišljenju, nije mogla upravljati graditi svoje odnose izvan perimetra. No, je li to bio glavni uzrok njegovih neuspjeha? Naravno da ne!

Dijeta Ina Volovicheva

Dvadeset i šest godina star, a Inna Volovicheva težio 115 kg. Jedan od glavnih ciljeva svih sudionika TV projekta kuće 2 - da se na naslovnici mjesečnika. Da bi se to postiglo, Inna je da se dva čovjeka, u stvari, to je zanimljivo, pogledajte usamljene 115 funta žene? Tada je odlučila, svim sredstvima, dobili osloboditi od dodatnih kilograma. Iako nitko od sudionika TV projekt, koji nije napao Ina rijetko izložen zbog cjelovitosti, da ne vjerujem u njegov uspjeh.

Dakle, Ina Volovichevoy- dijeta je vrsta prehrane, tijekom koje možete vratiti na 4 kg tjedno. Temelj prehrane je predložila poznati za predstavljanje Ksenija Sobčak.



Na prvom mjestu, potrebno je odustati:

  • alkohol
  • cijeli žaru
  • ukupno masti
  • slatko
  • dimljeni
  • sol

dopušteno:

  • povrće
  • voće
  • Kashi
  • nemasno meso
  • riba
  • plodovi mora

Dijeta Ina Volovicheva

Dijeta Ina Volovicheva

Piće može biti čista voda (ne manje od dvije litre dnevno), zeleni čaj i sokovi. Posljednji obrok do 18 sati.

Ispada da je tako šokirao sve sudionike na TV projekta i sve gledatelje, nije imala ni posebnu tajnu. Naravno, tijekom prehrani Inna snažno uključen u sportu. Njezina težina je otišao poput vode, on je počeo tražiti čovjeka, on je postao samosvjestan, i postigao sve svoje ciljeve! Volovicheva nije imala vremena da promijeni odjeću, jer je izgubio težinu 45 kg, odnosno 4-5 veličine.

To je ono što Pichet Inna Volovicheva u svom blogu:

„Moji prijatelji, ozbiljno sam sjedio nadietu. Na kraju - okupljene i počeo se mijenjati „glavno čovjek mog života” - hladnjak. Točnije, Ostavila sam ga. ... A rezultat nije bio dugo u dolaze. Tijekom prvih deset dana sam skinula 4 kilograma, au posljednjih mjesec dana - 12. podijeliti recept. Sada za doručak svako jutro jedem zobene pahuljice, kuhane u vodi bez šećera, soli i ulja. Uz žitarice možete jesti voće (jabuke, naranče, grejp, kivi, isključiti banane i grožđe, jer imaju previše ugljikohidrata). Potpora jela - to je povrće, riba, meso (govedina, teletina, piletina), plodovi mora, ali to bi trebalo biti kuhano. Sve slatko, prženo, slano. Umjesto bijelog kruha - crni. Nakon šest navečer ne jesti uopće. Noću možete samo grejp, kao što su promicanje masnoće spaljivanja. U posljednje vrijeme sam bio ovisnik o grejp svježe. Da se spali salo i ananas su također korisne, ali bolje je jesti tijekom dana, jer sadrže mnogo šećera. Usput, u posljednjih mjesec dana na ovoj dijeti, izgubila sam 8 kilograma. Navikao sam na ovom dnevnu rutinu i pravilnu prehranu je postala moj način života. Odrekao sam se alkohola, pomfrit, čips, sendviče i počeo se osjećati puno bolje. A kad počnete objesiti svoje omiljene hlače, dijeta ne želi otići. Međutim, gubitka težine je samo na dijeti - ne kao učinkovit. Nužno snage opterećenja. Proplanak sa ovom slučaju je mnogo jednostavnije - više prostranstvo, a tu je i teretana.

Do ljeta planova promijeniti cijeli ormar, a da su sve stvari u njemu nisu veličine 50-52 i 46-48. Tako je! "

Video o Volovicheva prehrani

Vidi također:

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan