Shoko dijeta: pro i kontra. Čokolada dijeta za mršavljenje: gruba izbornik

Shoko dijeta - skraćenica čokolada dijeta. Trenutno je dobivanjem popularnost među djevojkama. Shoko dijeta nije poput ostalih. Zato što ne isključuje iz prehrane čokolade. Imat ćete svakodnevno piti slatki liječiti i piti kavu, međutim, od strane drugih. Proizvodi moraju dati. Pridržavaju dijeta Choco može biti više od 7 dana, za koje možete izgubiti i do 7 kg.

Čokolada dijeta: pro

Shoko dijeta

  1. Mogućnost gubitka težine u kratkom vremenskom razdoblju;
  2. Dijeta će biti slatko zub duša, koja ne bez slatkog može;
  3. Kava i čokolada potiče moždanu aktivnost, poboljšava kreativnost i misaone procese;
  4. čokolada Sadrži endorfina, čime se poboljšava raspoloženje i povećava imunitet;
  5. Pitke čokolada štiti stanice od slobodnih radikala, sprječava razvoj kardiovaskularnih bolesti, sprečava pojavu malignih i preporučuje anemije;
  6. Kakao maslac sadrži antioksidanse usporiti proces starenja.

Čokolada Dijeta: kontra

  1. Shoko prehrana usporava metabolizam i ne čine vještine pravilne prehrane;
  2. Nakon objavljivanja prehrani i ići na dodatnu težinu brzo vraća u prehrambenim navikama;
  3. Postoji opasnost nakon objavljivanja dijeta rezultat ne samo njegova, već i nekoliko dodatnih kilograma;
  4. Mogućnost razvoja mnogih bolesti, uključujući jetru i bolesti bubrega;
  5. neuravnotežen odnos prehrana masti, proteina i ugljikohidrata,
  6. Tu je i nedostatak vitamina i minerala.

Čokolada dijeta: kontraindikacije

  • Dijabetes;
  • alergije;
  • Poremećaja pankreasa, jetre, bubrega i kolelitijaza;
  • bolesti srca;
  • Hipertenzija.

Ako ste zdrava osoba koja ne pati od bilo koje od ovih bolesti, da ne bi trebali liječiti problem olako. Prije nego što počnete držati čokolade prehrani, konzultirajte svog liječnika i vratiti potrebne testove. Ako u prehrani se ne osjećate dobro, prestanite pridržavaju se, ići na normalnu prehranu.

Čokolada dijeta za mršavljenje: gruba izbornik



Shoko dijeta To se odnosi na nizkokaloriynymmonodietam. On se sastoji u tome da se tijekom dana možete jesti samo čokoladu, čokolade i piti vruću kavu bez šećera. Dijeta dijeta - 100 grama čokolade dnevno. Možete jesti jedan crijep za 1 put ili ga podijeliti u 2-3 doze. Svaki unos čokolade treba biti popraćena šalicu kave. Kava može biti dodan na niske masnoće mlijeka, ali ne možete dodati šećer.

preporuča se koristiti gorke čokolade za provođenje Shoko prehrane. Možete koristiti mliječnu čokoladu i čokoladu s dodacima, ali i dalje ne preporučuje. Za Shoko dijeta ne odgovara bijelu čokoladu, t. Da. U njemu praktički nema kakao maslac.

U periodshoko prehrani ne mogu piti gazirana pića, limunada i sokove. Ova pića povećavaju apetit. Osim toga, u potpunosti zabranjen šećer, sol, povrće i voće, kao i alkoholna pića.

https://hor.ungurury.ru/dieta-2/pohudenie/luchshie-diety-2/16722-shokoladnaja-dieta-hudeem-legko-i-s-udovolstviem.html

Ne ranije od tri sata nakon primjene čokolade i šalice za kavu, možete piti vodu, zeleni ili crni čaj. Na dan preporučene piti najmanje 1,2 litara.

Procjenjuje se izbornik dijeta može biti kako slijedi:

  • B: 30 g čokolade i kave šalice.
  • Ručak: 30 g čokolade i kave šalicu.
  • Večera: 30 g čokolade i kave šalicu.

Shoko dijeta: recenzije

  • Veronica, 23 godina: Sat na čokolade dijeta za 14 dana. Tijekom tog razdoblja, samo jeli mliječnu čokoladu i pije kavu. Vikenda jeli 2 čokolade. Rezultat je - izgubio sam 5 kg. Promjene u zdravlju nije opazio, pa uzeti pauzu i iznova na dijetu.
  • Ljudmila, 27 godina: bio sam impresioniran s prehranom. 3 dana sam skinula čak 4 kilograma. No, onda opet su osvojili, jer nakon Shoko žele normalan hrana ishrana. Tijekom dijeta, jeli sam samo 85 posto tamne čokolade. Neobična, naravno, ali sam održana.
  • Natalia, 25 godina: Sjedio sam na dijeti - 5 dana skinula 4,5 kg. Bilo je vrlo teško: vrtoglavice, slab i vrtoglavicu, gladan. Mislim da sam više izgubiti težinu s tom dijeta neće, vrlo slab.
  • Alina, 21 godina: volio bih dijetu - ovaj tjedan sam skinula 6,5 ​​kg. Ja zaglavi na klasični prehrane, koja uključuje upotrebu ekskluzivni 100 grama tamne čokolade dnevno, a kava bez šećera.
  • Tatjana, 32 godina: Ja sam fan od različitih dijeta, pa sam odlučio probati ovaj. Uspio preživjeti samo 5 dana, ali rezultat je bio zadovoljan sam skinula 4 kg. Tijekom dijeta nisam osjećala nikakve tegobe, naprotiv, bilo je lakoća, dobro raspoloženje, energija, itd Mislim da je ova dijeta će se svidjeti mnogima, u Vol. H. slatko.
  • Marina, 24 godina stara: Prije nego što idete na more, sjeo na čokolade prehrani. Ne žalim. Jedan tjedan se lako pao na 7 kg. Međutim, tijekom ostatka opet sam ih osvojio, ali to je zato što se ne ograničava ni u čemu. Ja više ne poštuje Shoko prehranu, izgubili težinu kroz vježbe.

Vidi također:

Čokolada dijeta - je relativno nova i ukusna prehrana, tijekom koje ne morate se ograničiti na slatko. Jedina negativna - moguće zdravstvene posljedice, kontraindikacije, te neizbježan povratak izgubljenih kilograma.

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan