Kako tanka jasmina? Dijeta Jasmine: tehniku, recepti, pravila

Nakon rođenja 2. dijete, poznati pjevač Jasmin snažno oporavila, a to je bio priličan ne samo navijači, ali i izvorni umjetnik. Nakon 2 mjeseca nakon drugog poroda, njezin 14-godišnji sin Michael ju je pitao: „Mama, ti si više nikad neće biti isti kao i prije?”. Jasmin i proveo puno moralne i fizičke snage kako bi se još jednom vratiti u prvobitni oblik i izgubiti težinu na 20 kg!

„Moj sin primjetio da sa mnom da nešto nije u redu i iskreno mi je rekao o tome, jer da sam vrlo zahvalan njemu! - priznat umjetnik. - Isprva sam mislio da će sve biti sama, ali kada ste sigurni da ne prođe, onda sjedio na dijeti Ducane i počeo joga i pilates. Kao rezultat toga, bio sam u mogućnosti da izgubi 8 kg. Onda je moja težina naselili na 70, i tako sam učinio, više od strelice na mrdnuti. "

Kako tanka jasmina?

U to vrijeme, pjevač se okrenuo fitness instruktor koji je razvijen za poseban program koji uključuje sve plesne stilove na korak platforme: od Koreografija s teškim kraj snage vježbe. Prvi put aerobna tjelovježba nije trajao više od 20-30 minuta, a sad studije zauzima 1 sat.

„Rezultat treninga je odlična, ali kako kažu, ne postoji ograničenje do savršenstva. Gledajući usko na sebi, stalno sam naći mane - Ovdje još treba pumpati i ovdje. Sada sam samo ne mogu zamisliti svoj život bez vježbanja „- priznao umjetnika.

Sesije s fitness trenerom su barem 3 puta tjedno za 2 sata. Ako Jasmine preskače trening, dodatna djelatnost dodaje se sljedeći tjedan. Značajnu ulogu u mršavljenja i pjevač igrao pravilnu prehranu. Počevši vježba Jasmin prestala mučiti sebe krutu hranu i zatražio savjet nutricionisti, koji joj je savjetovao da frakcijski elektroenergetskog sustava.



„Moram jesti 6 puta dnevno, a jedna porcija hrane moraju stati u čašu. Drugi važan uvjet - grickalice nakon 8 sati su nepoželjne. Ali ako stvarno stvarno želite jesti, možete jesti mrkvu, ananas ili grejp, ali ako ga se može izbjeći, onda je bolje da se suzdrže od snack. "

Dijeta Jasmine: tehniku, recepti, pravila

Kako tanka jasmina?

Jasmin priznaje da je eksperimentirao s ne jedan desetak dijeta, ali nitko od njih nije donio željeni rezultat, jer je učinak održava za 2-3 tjedna, maksimalno - mjesečno. Prije nekoliko godina, umjetnik je odlučio da se uključe sa svim dijetama i, začudo, to je onda da je njezin lik je bio savršen!

Pjevačica uživa dijeljenje tajne svoje mršavih i brz način mršavljenja. Ali kako Jasmine uspjeli sami držati u dobroj formi, to je samo u prošloj godini pao za 7 kg?

Prvi i glavni izvođač uklonjen iz svoje prehrane meso, ali to ne znači da je postao vegetarijanac, jer je pjevačica jede piletinu i ribu. Osnova obrok Jasmine sustavi - trošak kalorija. Za nekoliko mjeseci, ona je otišla svugdje s prijenosnim računalom i pisati sve što je pojela taj dan. Umjesto toga, to je za početak pisanja dolje što će se jesti određuje koliko kalorija u proizvodu, a tek onda jesti. Na kraju dana, ona broje se kalorije za taj dan, a dijetetičar dao joj savjete - od onoga što joj je hrana treba biti odbačena, a da je, naprotiv - dodati.

Čak i Jasmin preporučuje: jesti samo kada tijelo počinje osjećati glad, na primjer - ne možete jesti samo zato što je vrijeme za ručak. Morate jesti, ako to stvarno želi. Možete čak i organizirati provjeru: ako počnete razmišljati da ste gladni, uzeti u hladnjaku mrkve ili kupusa. Želite li ih jesti? Ako ne, onda stvarno ne osjećate glad. Ako želite pojesti nešto, itd .., više hranjiv i ukusan, bolje je zatvoriti vrata.

Kako tanka jasmina?

Ali jedno brojanje kalorija za mršavljenje nije dovoljno, pa Jasmin aktivno uključeni u sportu.

Ako želite brzo smršaviti, na primjer, prije događaja ili praznik, to je Jasmin savjetuje pripremiti posebnu vegetarijansku juhu za mršavljenje. Za nekoliko dana treba jesti samo ih ne mogu jesti ništa drugo! No, tu može biti bilo koji broj! Pjevačica dijeli recept za ovo jelo:

Izrezati na 4 komada svaka od 5 crvena paprika i peče u pećnici pečenje. Nakon što su povrće porumeni, izvadite kožu;

1 glavica luka i 2 režnja češnjaka sitno sjeckani, uzeti nekoliko komada. čili paprika (dostupno konzervirana), a sve to ugasiti sa 4 narezane rajčice. Tamo bi trebalo dodati paprike i kuhajte nekoliko minuta.

U kipuće vode preliti dobivenu masu i kuhati 2 minute, a zatim dodajte umjerenu količinu začina, tako jelo zelen.Est potrebno ohlađen.

Jasmin tanka: slika

Kako tanka jasmina?

Kako tanka jasmina?

Prije nekoliko godina, fotografije pjevačice Jasmine bili daleko od idealne, jer nakon drugog poroda, ona je stekao značajnu težinu i prilično dugo vremena nije mogao doći u formu. Dijeta i razne tehnike nije donio isti učinak laje dok izvođač ne iz temelja preispitati svoju prehranu i način života.

nedavno jasmin On se pojavio na koncertu poznatog dizajnera Valentina Yudashkin i gurnula sve u šoku sa svojim idealnim proporcijama. Pjevačica je došao na koncert u otkriva haljini, pokazujući joj simetričan noge i ravan trbuh. Jasmin prije i poslije mršavljenja - to je potpuno različite žene!

Vidi također:

Primjer Jasmine - orijentir za one žene koje žele izgubiti na težini nakon poroda. Mnogi vjeruju da je nemoguće prestati pokušavati. Ispada, to je prilično jednostavan - trebate napustiti stroga dijeta, promatrati zdrave prehrane i maksimalnu količinu vremena posvetiti se sportu.

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan