Kako izgubiti težinu bez dijeta? Slijedite sve 3 uvjete!

Iskreno, dugo sam mislio prije nego što širi svoje misli na internetu. Doista, na globalnoj hir dijeta su toliko pismeni i pripovijeda da ponudi nešto novo i izvorni izgled - vrlo teško. No, nakon sastanka sa svojim prijateljem iz djetinjstva, ipak sam odlučio.

Kako izgubiti težinu bez dijeta?

Moj najbolji prijatelj je uvijek razlikovati Ljudmila okrugao. Nakon poroda, dodaje još 15 kg. I to jednostavno nije to! Koja prehrana za sebe nisu pokušali - bez uspjeha. Učinak redovnoj prehrani vrlo brzo nestaje, a kilograma dodano u većem iznosu nego što je Bates! Mršavljenje - postao je smisao njenog života. Svi naši razgovori na sastancima su bili ograničeni na redovnoj prehrani. I da sam uvijek bio ganut, umjesto uobičajenih pozdrava, oduševljen tirada kao što su: „Možete li zamisliti, s obzirom na preporuke - dijeta za izgubiti težinu brzo! Ovdje je pogled, 5 tjedan će baciti kilu! „Poziv u tjedan dana, prijatelj sretan. Mjesec dana kasnije, sam susret sva u suzama, izgubila sam 4,5 kilograma, a zatim je dodao 7.



Nakon još jednog neuspjeha, odlučio sam - morate spasiti svoju prijateljicu! Pročitao more literature koja se bavi prehranom, upoznali s poda sto preporuke. No, sve ove učinkovitog prehrane, a ne dali pozitivan rezultat.

Od 10 prošlo je dosta godina. Djevojka očajan, zaustavio se na monitoru. Postao sam nervozan i razdražljiv osoba. Mi smo sve više postaju rijetki. Bila je teško da me vidi, kao pozadina, pogledao sam jako mršava. A onda je sudbina nas odvaja za 12 godina. Ona i njezin muž preselio u drugi grad. U početku je bilo nekoliko telefonskih poziva, a zatim je veza bila slomljena i nije ...

Rujna bio topao. proslavili smo dan u gradu. Glazba. Šumovi, zabava, i ovdje usred zabave za mene uhvati elegantno odjevena dama. Uz krik nije pogodan za njezin izgled: „Ovo je moja mršava! Nisi me! „- oko ramena. Znate, ako nisam zadržao, ja bih sjesti na pločniku u ulici. Evo promjena vanjske i kako se pokazalo, a unutra nisam očekivala moj Ljudmila!

Kako izgubiti težinu bez dijeta?

Za čašu soka u kafiću, prijatelj mi je rekao kako je to zaživio. Ispada moj zadatak raznovrsnu prehranu i puno literature na tu temu (što sam je kupio, gdje je mogla) nije bilo uzalud. Nakon što se kreće, njezini prijatelji u novom gradu nije sjedio kod kuće bez posla. Vrijeme provedeno čitajući omiljeni naslov na forumima - dijeta recenzije. Ali jednog dana, prolazi kroz stare časopise, sa željom da legne i imaju nešto za čitanje, naišao malo knjižicu. predmet - dijetetika. Ali to je dijeta preporučio povijesne ličnosti prikupljeni u jednu zbirku. Oh oprosti, ne sjećam se autora. Bilo je opis Pitagorin dijeta je rekao o Geisha prehrani. No, ono što najviše utjecale na njenu prijateljicu? Upravo je shvatila da Dijeta i mršavljenja nije daleko od toga da bude jedno te isto. Kroz zbirku misli - uravnotežen dijeta hrana. Što se prije svega pomaže poboljšati svoje zdravlje, a ne samo izgubiti težinu. Pravilna prehrana ne dovodi do ugnjetavanja organizma i njegova osiromašenja, i održava energetsku ravnotežu, uklanjanje prvi nepotrebno nakupljanje tijelo (sol, šljake, itd).

Počela je obavljati u svim 3: Uvjeti

  • Ustani iz tablice s osjećajem još uvijek mogu jesti - ali neću.
  • Jesti u određenim satima, ali ne i kad je htjela jesti.
  • Raznolika prehrana, a ne samo ono što želite.

ovo preporuke Avicena, velika arapska znanstvenik-liječnik.

Sada mi je Ljudmila ih gleda. Čisti tijelo, u skladu s dijeta ne dopušta zasićenja čak i na odmor. Izgleda dobro, 15 godina mlađi od njegove dobi, on je radio kao komercijalni direktor velikog poduzeća. Siguran sam da je ona prilično sretni u svojoj obitelji.

Nacrtati vlastite zaključke. Mislim da sve ovisi o nama. U ovom životu ništa nije bez poteškoća. self-care, organizacija prehrane i samodisciplinu - ovo veliko djelo. Želim vam uspjeh u ovom području!

pogotovo za LadySpecial - Angelica

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan