Limun dijeta: 5 kg u 2 dana! Recenzije limunske mršavljenje dijeta

Prekomjerna tjelesna težina - problem s kojima se suočavaju mnoge žene. Postoji dovoljan broj dijeta koje riješiti ovaj problem. No, tu je tehnika koja ne zahtijeva od vas potpunu promjenu prehrane, također nemaju opterećivati ​​se u vježbanju. Ovaj limun dijeta na kojoj ona sjedi Beyonce kad je hitno potrebno donijeti lik u redu.

Limunska čudo dijeta: Značajke

Korisna svojstva limuna poznata dugo davno.Limonnaya kiseline sadržane u njima, omogućit će zadovoljiti glad, očistiti tijelo od toksina, kao i dobili osloboditi od celulita. Limun dijeta je savršeno čisti crijeva, opeklina ugljikohidrata i sprječava nakupljanje masti i štetnih holesterina.Za na ovaj način, to je klasificiran kao najpopularnijih dijeta programa. Važno je napomenuti da je voda s limunom za mršavljenje nije za svakoga.

Limun opcije dijeta obiluju. Prvo, možete doživjeti metodologije, dizajniran za 2 dana testirati reakciju organizma na limun i njihovu spremnost da uzimaju limun.



Limun dijeta: 5 kg u 2 dana!

  1. Na prvi dan u prehrani treba piti limun vode, niske masnoće jogurt i jesti svježe voće. Limunska voda mogu se pripraviti tako da je dovoljno zasićenog crtežu 1 tbsp. 1 limun mlake vode. Ako želite bezalkoholno piće, sok razrijedite 1. limuna u 1 litri vode.
  2. Na drugi dan u prehrani, možete preinačiti svoj izbornik zobene pahuljice. Zaparte ga s kipućom vodom, dodajte malo limunovog soka i jabuke. Osim toga, jogurt mogu piti, ali ne i masna. Da biste riješili rezultat, jesti pečene jabuke i piti vode limun na treći dan.

Postoji još jedna dijeta, dizajniran za 2 dana. Tijekom cijelog vremena u prehrani, morate piti za doručak, ručak i večera posebno pripremljenog napitka. Sastoji se od meda, limuna i crnog papra. U 1. st. čista voda, dodati 2 žlice meda, 2 žlice svježi sok od limuna i prstohvat crvene crvena paprika. Promiješati i piti 6 puta dnevno. Između intervala piti limunadu smiju piti vodu, a 1 puta - čišćenje ili laksativ čaj.

Ponovite limun dijeta može biti više od 3 puta godišnje. Tijekom tog perioda preporučljivo je provesti dane u miru: to je nemoguće učitati fizički ili mentalni rad, kako ne bi prekovremeni rad.

Limun dijeta za mršavljenje: korištenje

Limun dijeta: 5 kg u 2 dana!

  • Prevencija šećerne bolesti, kao što je limun jača krvne žile i vodi normi metabolizam u tijelu;
  • Limun je bogat vitaminom C. Imajući dijeta limun dijeta, ojačati vaš imunološki sustav i pridonose apsorpciju kalcija u tijelu;
  • Limun dijeta ne samo da pomaže da izgubite težinu, ali i da se povuče toksine i toksina iz tijela;
  • Limun smanjuju osjećaj gladi i smanjuje apetit;
  • Limunov sok pomaže u poboljšanju tena i stanje kože u cjelini;
  • Dobar rezultat u kratkom vremenu;
  • Gospodarstvo - limun su lako kupiti u bilo kojoj trgovini, u isto vrijeme, cijena je prihvatljiva.

Međutim, postoje kontraindikacije za ovaj postupak:

Limun dijeta ne mogu podnijeti ljude koji pate od bolesti probavnog sustava, kao i visoku kiselost želuca. Kontraindiciran je žgaravica i alergični citrusa, kao i bolesti bubrega.

Nakon izlaska dijeta slijediti umjerenu prehranu kako bi se izbjegli problemi s gastrointestinalni traktom.V svakom slučaju, prije nego što takav radikalan način za izgubiti težinu, preporučljivo je konzultirati liječnika i proći sve potrebne testove.

Limun dijeta: recenzije

Limun dijeta: 5 kg u 2 dana!

  • Aleksandar: Došlo je hitna potreba za čišćenje mora prije putovanja i dovesti tjelesne težine u redu. Naći na internetu limunska dijeta i odlučio pokušati sebe.Soblyudala sve upute i 2 dana pala 4 kg. Bio sam vrlo zadovoljan. Šteta je da ne može sjesti na njega za dugo vremena, a razmak između čišćenja mora biti značajna.
  • Valentinovo: Nikad nisam imao nikakvih problema sa želucem, ali nakon limun dijeta, uzeo sam u bolnicu. Usput, nakon bolnice sam izgubio čak 10 kilograma - ona može raditi? Šalu na stranu, ali prije nanošenja limun dijeta i dalje treba ozbiljno ispitati i konzultirati gastroenterolog.
  • Svetlana: Dijeta stvarno dobar, ali to je kad se počne žgaravica. Izgubio sam na dijeti limuna 6 kg u 3 dana.
  • Jan: odavno mršavljenju uz pomoć limuna dijeti kada želite brzo izgubiti na težini. Usput, primjetio sam da su moji zubi su osjetno bjelji, a to je još jedan plus za brzo mršavljenje. Da, i ja imam metabolizam prilagođen. U principu, neki plusa iz prehrane.

Vidi također:

Limun dijeta -Quick način za izgubiti težinu. Ova vrsta ispusnog tehnika je najprikladniji za one koji trebaju pripremiti za važan događaj u par dana. Gubitak težine i gubitak volumena zbog crijeva čišćenja i viška tekućine iz organizma.Tolko limun dijeta je dovoljno tvrd, a prije njegove usklađenosti potrebno je konzultirati gastroenterolog.

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan