Reci mi ti dečki kako se postupa konvulzije

Pozdrav, „Baka!” Mnogo godina mučila me grčevi, posebno noću. Opetovano ispitan u bolnici, no liječnici ne mogu utvrditi uzrok napadaja i ponuditi ništa u njihovu liječenju. Nisam našao recept odvojeno od ove pošasti te u medicinskoj literaturi, koja je čitala. I onda sam počeo eksperimentalni način tražiti lijek. Na to i žele biti tretirani rasskazat.Nachal u prosincu prošle godine. Prije odlaska u krevet, noge služio nekoliko jednostavnih fizičkih vježbi, a zatim s drvenim valjkom, roll nekoliko minuta masira stupni.Potom ležao u krevetu na leđima, protegnuo noge, noge i odmaknuo, uvelike pasiranje tele mišiće u isto vrijeme. U isto vrijeme stiskanja u šaku prstima. Smatra se da 20, onda je noga opušta i decompresses šaku. Nakon pauze 1-2 minuta i ponovite vježbu. I tako do 120 puta. Kao rezultat toga, grčevi cijelu noć nisam bio zabrinut. Ako radimo manji iznos od vježbanja, oni su sami osjećali prije jutra. To, naravno, ne liječe grčevi, ali ih ne daju tako nemilosrdno muchit.Itogom ovaj jednostavan tretman je da sam prestao uzimati lijekove i lijekove protiv bolova. Dakle, dragi prijatelji, da pokusa tražite pristupačne metode za borbu protiv bolesti i dodati godina života.
Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan