Dijeta 6 latica

Riskiraju svoje zdravlje više ne moraju radi prekrasne slike, novi švedski dijeta 6 latica univerzalni za mršavljenje. Slimming sustav kombinira nekoliko dana mono-dijeta. Hrana ne bi dosadno, jer svaki dan je nova dijeta, težina ide, dobro raspoloženje.

Dijeta 6 latica

Dijeta Anna Johansson pridružio brojne prehrambene smjernice.

Dijeta 6 latica

  1. odvojeno hrane;
  2. Izmjenjivanje proteina i ugljikohidrata dana;
  3. Mono-dijeta.

6 - latice šest dana, a sedmi dan prehrani post na vodi. odvojeno hrane ubrzava metobolizm. Kada jedete samo cijeli dan švapski sir, Tijelo očekuje raznolikost, ali ga ne bi i počinje konzumirati već nakupljene tvari i kalorija. Kad dijeta 6 latice tijelo ne može u potpunosti provesti sve vitamine i minerale, što znači da je dijeta je sigurna za zdravlje.

U konvencionalnoj mono-dijeta nakon 3 dana od monotonog hrane tijelo odlazi u Eco power mod, a težina prestane padati. 6 latica dijeta ne daje tijelu da se navikne na jedan proizvod, jer je težina smanjena ravnomjerno tijekom razdoblja mršavljenja.

dijeta plus 6 latica

  1. ne depresija i poremećaj;
  2. 3 - 4 kg tjedno - rezultat dijeta 6 latica;
  3. Razdvojena se sol, začini.

6 latica dijeta: pro

Najvažnija stvar - ne razbiti slijed mono-dijeta, inače, ne očekujem pozitivan ishod, što će se promijeniti proteina-ugljikohidrata slijed.

Dijeta latice 6: Meni



Prvi dan na ribi, voda i zeleni čaj. Riba dan dijeta 6 latica omogućuje čak i konzerve, ali je bolje da se vole kuhano bakalar ili Pollack. Pola kilograma ribe su podijeljeni u 4 obroka. Možete jesti ribu, piti, riblje juhe. Ako samljeti ribu i dodati u juhu zelje, dobivate ukusnu juhu. Za raznolikost, možete imati ne samo ribe, već i lignja, dagnje i drugi plodovi mora. Legkousvaemye riba proteini pomažu tijelu da se pripremi za šest dana prehranu.

Dijeta latice 6: MeniDijeta latice 6: Meni

Drugi dan na povrću. U povrća dnevno dijeta 6 latica kuhati juha od povrća, jesti svježe povrće i piti biljne sokove. Ne zaboravite zelenilom i tekućine. Na ovaj dan, tijelo bi se za nedostatak vitamina. Vlakno je teško probaviti po tijelu, aktivno troši kalorije. Dan dopušteno jesti 1 - 1,5 kg povrća.

Dijeta latice 6: MeniDijeta latice 6: Meni

Treći dan pilećih prsa. da ne pale apetit, kuhati pileća prsa bez soli. Dan možete jesti 500 gr. meso. Kuhati pileća juha, nasjeckajte meso u nju, dodati zelje. Meso se može peći s češnjakom i bosiljkom.

Dijeta latice 6: MeniDijeta latice 6: Meni

Četvrti dan na žitaricama. 200 gr. suho žitarica - norma.S dan ujutro možete kuhati heljda, i u večernjim satima riže. Uštedite ljigav kaša, oni koverta želudac. Možete kliknuti sjeme i pije domaće pivo bez šećera. Za puni učinak unaprijed raste žito i jesti zelene izdanke na 4. dan.

Dijeta latice 6: MeniDijeta latice 6: Meni

Četvrti dan svježeg sira. Dan smiju jesti 500 gr. švapski sir, kao i da pije mlijeko. Napravite tijesto od slanog mladog sira i bilja.

Dijeta latice 6: MeniDijeta latice 6: Meni

Šesti dan na voću. tamo Dijeta na grejpa, naranče, ali mono-dijeta 6 latica ne ograničava maštu. 1,5 kg voće može uključivati ​​čak i banane i grožđe. Pripremite voćnu salatu, svježe sokove, smoothies, ispeći jabuke s cimetom.

Dijeta latice 6: MeniDijeta latice 6: Meni

Na sedmi dan Neki nutricionisti savjetuju organizirati odmor trbuh i osloboditi svoje živce, to jest, jesti sladoled, čokoladu, ali je pun prekida i debljanje. Stoga je bolje završiti dan dijeta voda i zeleni čaj. Pokušajte zadržati taj dan je pao na slobodan dan, tako da ne morate ići nigdje, jer da misle na ovaj dan glava je loše, to može čak i bol i mučninu. To toksina ne žele otići bez borbe.

Dijeta latice 6: Meni

U ne pokušati jesti manje, a dijeta ne propisuje švedskog nutricionista. Uostalom, važno je ne samo izgubiti težinu, ali i za održavanje zdravlja. I ne zaboravite na tekućinu, ali to nije suha dijeta. Pijte najmanje 1,5 litara tekućine dnevno.

Iz dijeta 6 latica

Ako cijeli tjedan ste jeli po pravilima, onda morate postupno premjestiti prehrambenim navikama. Ali, to je bolje ako pregledati svoje prehrambene navike, neće vratiti na staro dijete, i idite na zdrave prehrane. Zadržati težinu unutar i nastaviti svoj pad će omogućiti odbijanje pržene, masne i drugi štetnih proizvoda.

Dijeta 6 latice recenzije

Svi oni koji prate dijetu prema pravilima navesti mršavljenja tjedno u trajanju od najmanje 2 kg. Najbolji rezultat - minus 5 kg tjedno. Tijekom dijeta smanjuje volumen želuca, smanjen apetit. Izdrži 6-dnevna dijeta nije teško.

Dijeta 6 latica: recenzije

Za postavljanje raspoloženje korisnika Interneta praksa savjet Anna Johansson. Na vratima hladnjaka u prilogu sa velikim laticama cvijeća 6. Na svakoj latici je slikano na dan mono-dijeta. Na kraju dana ćete vagati, pišete na komad izgubljene težine dnevno, otkinuti papir i poslati u košaricu.

teret i ona je Anna Johansson pokušao minimizirati prehrane. Sport i zdrava prehrana - ključ vitke linije, a kakva dijeta za početak je na vama!

Pogotovo za LadySpecial.ru - Elena

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan