Ječam Dijeta na kaše. Ječam dijeta: rezultati i recenzije

Ječam kaša poznato da mnogi od djetinjstva. Sadrži obilje vitamina, minerala i elemenata u tragovima. S ječma kaša ne može samo izgubiti težinu, ali i zadržati normalan rad svih organa i sustava. Za ječma dijeta imala koristi i rada, morate znati osnovna pravila i sastaviti nadležno izbornika.

Ječam kaša: recept za mršavljenje

Ječam Dijeta na kašu

Recept je jednostavan biser kaša. To treba kuhati na običnom slatkom vodom dok ne postane mrvi. Ni u kojem slučaju ne dodavati sol, ulje, i tako dalje. Aditiv. Imajte na umu da prekrupa kuha za dugo vremena, a njegov volumen tijekom kuhanja povećava za oko 5 puta. Iskusni domaćica preporučuje natapanje ječma vodom navečer i ujutro za početak joj kuhanje.

Morat ćete potopiti 200 grama ječma i 1 litru vode. Otečene stražnji dio izlije 3 žlice. vode i pirjati oko 30 minuta. Zatim uklonite lonac kaše s pločom, zamotajte toplu deku pa je došao.

Možete mijenjati uobičajenu ječam kašu, dodajte povrće na njega. Ogulite luk i mrkvu. Luk izrezati na polutke i mrkve - Julienne. Popecite ih u malo maslinovog ulja. Dodaj povrća nasjeckanog češnjaka, sol i papar na okus. Povrće promiješati i dodati prekrupa (1: 1).



Tomita smjesu dok ne kuhano povrće, dodajte vodu u kašu, ako je potrebno. Ovo jelo se može koristiti kao prilog ili samostalno.

Vidi također: Korisne od zobi za mršavljenje?

Ječam prehrana: 7 dana

Liječnici preporučuju da ječam dijeta nije više od 5 - 7 dana. Kako bi se povećala njeno trajanje ne preporuča, t. Da. Dijeta je dovoljno teško. Ječam dijeta teško se mijenja. Zato mogu dodati u prehranu ribane jabuke, šljive, marelice, kuhana riba i jogurt.

Tijekom dijeta treba piti puno tekućine - ne manje od 2 litre dnevno. Sjeti se da je ovaj napitak ne može očistiti pjenušava voda i zeleni čaj. Ponovite dijeta može biti više od jednom svakih 1,5 mjeseci.

Ječam Dijeta na kašu

Meni u 7 dana:

  • Dan 1 - ječam kaša male porcije tijekom dana i navečer možete jesti ribani jabuke;
  • Dan 2 - ječam kaša i 2 banane;
  • Dan 3 - ječam, nekolicina orasi i grožđice;
  • Dan 4 - ječam kaša, 100 g kuhanog nemasnog mesa i 150 g obranog svježeg sira;
  • Dan 5 - ječam, banana 1 i 100 g kuhanog nemasnog mesa;
  • Dan 6 - ječam, banana 1 i 100 g kuhanog nemasnog mesa;
  • 7. dan - ječam kaša, a 100 grama nemasne govedine.

Ječam dijeta: rezultati i recenzije

Prva stvar koju će dobiti - to je tanak i lijep lik. Uz strogo poštivanje tjedna možete izgubiti i do 7 kg viška težine. Stručnjaci izračunali približan opseg mršavljenja. U prvih nekoliko dana, tjelesna težina će se smanjiti zbog crijeva čišćenje i izlučivanje tekućine iz tijela. Zatim, dnevni gubitak težine će biti do 1 kg dnevno, počinje da napusti potkožne masti.

Stabilizira probavni proces i rad crijeva, normalizira metabolizam, a završit će zatvor, fekalne kamenje izaći. Tijekom ječma dijeta tijelo dobiva potrebne aminokiseline, vitamine i minerale. Zahvaljujući izgledu promjena prehrane kože, ona postaje čišći, svilenkasta i elastična.

U ovom ječam kaša kalij, željezo, cink, kobalt i jod. S tim elementima poboljšava stanje cirkulacije i kardiovaskularnog sustava. U Vitami sadržane u Perlovka, odgovoran za metabolizam ugljikohidrata i proteina u tijelu, te je odlična prevencija ateroskleroze.

Ječam Dijeta na kašu

Na crijevima će imati blagotvoran učinak vlakana. U ječma kaša ga mnogo drugih. Rump nego. Trenutne studije su pokazale da sadrži antibakterijske tvari - gordetsin. Ova komponenta se koristi u tradicionalnoj medicini kao sredstvo protiv gljivica za njegu kože.

Tijekom dijeta ne samo da mogu jesti ječam, ali i piti juhu ostalo iz kaše. On ima pozitivan učinak na urogenitalnog sustava i ima protuupalni učinak.

Prije početka dijeta se preporučuje konzultirati svog liječnika kako bi se spriječilo pogoršanje kroničnih bolesti.

  • Janina: To nije samo dijeta, to je pravi način života. Za čišćenje cijelog tijela svakih nekoliko mjeseci, ja organizirati si 5 ili 7 dana na dijeti od ječma. To je vrlo učinkovit, nakon toga osjećaj lakoće u tijelu i na kraju plima bodrosti.Posle dijeta ne počnu jesti puno, inače postoji mogućnost da se ponovno udebljati.
  • Aleksandar: Pokušavam zamisliti ova dijeta na rezultatima bio je oduševljen! zas sam Perlovka 6 dana i jeli jabuke u velikim količinama. Međutim, to je vrlo teško održati, jer sama ječam kaša nije jako ukusna. Kao rezultat toga, izgubio sam 6 kg i pospremila gastrointestinalnog trakta.
  • Inga: Odlučio sam doživjeti ječma prehrane. Uz ječma jesti povrće, a navečer piju niske masnoće jogurt. Tijekom dana, izgubila sam na težini negdje kilograma 2. Više od 3 dana nije mogao stajati i odlučio prestati. No učinak, bio sam zadovoljan, čak tri dana.

Vidi također:

Prekrupa - jedna od najkorisnijih. U korištenja u hrani ne mogu tolkopohudet u kratkom roku, ali i za liječenje bolesti gastrointestinalnog trakta. Ječam prožima organizma mikronutrijenata i vitamine. Ova dijeta je za one koji žele da biste dobili brzi rezultat, bez nanošenja štete tijelu!

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan