Ja hrče povremeno sada moje iskustvo, snorers, - za vas

Pozdrav, „Baka!” Hrkanje je problem brige za mnoge. ja bolovala od ove neugodne pojave, ali ipak je uspio riješiti nego.Prichiny uzrokuje hrkanje, drugačiji. To može biti kronična curenje iz nosa, i polipa i adenoidi, te kardiovaskularne bolesti, i više. Nakon razmišljanja o tome, odlučio sam da se liječi sveobuhvatno. Prvo, proveo čišćenja tijela iz troske uzimanjem 7 dana, aktivni ugljen (1 tableta po 10 kg tjelesne težine). U isto vrijeme, na način da mu ukazana liječnička pomoć u probavnom traktu. Uzmi ugljen bi trebao biti opadajućeg mjeseca. Provedite nekoliko tečajeva. Drugo, pitao sam Audiolog i on me izbavio iz čepovima za uši. Odmah je nestao i tinitus. Dugo alergijski rinitis (prehlade). Liječnik je napravio umrtvljenost nosne sluznice, a problem je nestao. Treće, trenirati malo jezik koji tone, a doprinose hrkanje, često je služio kao grlo ispirati grlo. Rezultat ovog tretmana je ne dugo u dolaze: hrkanje smanjen i snaga i frekvencija. Bilo je dana kad nisam hrkanje, ali liječenje se nastavlja. Izlivena u termos 0,5 litara kipuće vode 2 jušne žlice Bijeli sljez, inzistirajući noć i onda popio tople 0,5 šalice 3 puta dnevno. Osim toga, u roku od dva tjedna iskopan u za noć u nos 2 kapi morske krkavine ulja. Sam napraviti pauzu za 10 dana, a zatim ponoviti tečaj. I tako do nestanka hrkanja. Također sam savjetovao da se esencije od lungwort: 1 žlica sirove sipati 200 ml kipuće vode, kuhati 5 minuta na laganoj vatri, procijediti i piti na 0, 5 šalice 3 puta dnevno, umjesto gore navedenih postupaka chaya.Vse mi puno pomogao, ali još uvijek svakodnevno 2 puta na dan, počevši s kutovima očiju i na bradi, nosu masira. Ponekad masaža i sada potrošiti za profilaktiki.Izbavilas sam anginu s hipertenzijom, koji je također doprinijeli hrkanje. U tu svrhu, više od godinu dana vidio smjesu farmaceutskih tinkture (po boci), glog, valerijane i motherwort. Uzmi 30 kapi 3 puta dnevno tečajevi za 10 dana s deset pauze između njih. Sada imam pritisak 140/90 i angine ne muči. Da bi obogaćivanje kisika u organizam da se iste tečajeve od 3% otopinom vodikovog peroksida (10 kapi u čaši vode) .Before još uvijek rade vježbe za jačanje mišića resica. Za ovu hakera, naprezanje mišića na stražnjoj stijenki usta i vrata, izgovarajući slovo „I”. Također ne mogu glava sa silom gura bradu na prsa i protresite s jedne strane na drugu. Ona također pomaže ojačati mišiće malih yazychka.Seychas osjećati puno bolje i hrče povremeno, onda sve što želim.
Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan