Dijeta ljestve: mišljenja i rezultati. Opća načela i dijeta izbornici ljestve

Ljestve dijeta - jedan od najjednostavnijih i najučinkovitijih načina za izgubiti težinu. Zahvaljujući jednostavnom tolerancije, različitosti i sažetosti, ova dijeta je po volji mnogih djevojaka. Ako smatrate recenzije, 5 dana možete izgubiti težinu do 8 kg i spremiti ovaj rezultat za dugo vremena. Naziv prehrane nije imao šanse: svaki dan ima svoje ime i odgovara na 1. fazi.

Dijeta ljestve: Izbornik

Dijeta ljestvici: recenzije i rezultati

  1. 1 dan - čišćenje. Danas je potrebno piti 6 tableta aktivirani ugljik 1L čiste pitke vode bez plina jesti 1 kg zrelih jabuke.
  2. 2. dan - oporavak. Možete si priuštiti 600 g nemasnog jogurta, piti 1 litru nemasnog jogurta i 1 litru čiste pitke vode, bez plina.
  3. Dan 3 - energija. Potrebno je jesti 300 g grožđica i 2 žlice med za piće 2 litre suho voće kompot.
  4. 4. dan -Izgradnja. U izborniku ovaj dan trebali unijeti 500 grama mesa puretina ili piletina sa začinskim biljem. Možete kuhati, peći ili ugasiti meso. Ne zaboravite oko 1 litru vode, bez plina.
  5. Dan 5 - gori. Možete jesti 200 grama zobene kaše u slanoj vodi, bez šećera i maslaca, 1 kg bilo kojeg voća i povrća u sirovom obliku i piti 1 litru čiste pitke vode, bez plina.

Vidi također:

Ljestve - korak dijeta: suština i načela

Dijeta se sastoji od 5 dana - koraka koji imaju svoje posebnosti. Ljestve jednostavan prijenos psihološki, t. Da. Svaka faza je ne samo približiti željenom oznake na ljestvici, ali i rješava određene probleme u tijelu. Može izvući ljestve na komad papira, staviti ga na hladnjak i svaki dan slaviti ga na svojim postignućima i planovima.



Za razliku od drugih. Dijeta, ako niste zadovoljni rezultatima, možete odmah ponoviti ljestve. Unatoč tome, prečesto ponavljanje se ne preporučuje, jer u suprotnom možete oštetiti želudac. Prehrana ne može biti u BP emya pogoršanje kroničnih bolesti, za vrijeme trudnoće i dojenja.

Dani nužno moraju slijediti jedna drugu u strogo određenom redoslijedu, ne mogu se zamijeniti ili u kombinaciji s drugim. Svako odstupanje od sustava, pokrenite prehrane od početka.

Ljestve stroga niske kalorijske dijeta, tako da je potrebno jesti 5 - 7 puta dnevno. Zbog obilnog pića, vaši crijeva će biti očišćena, a tijelo je zasićen s prijevarom.

Dijeta ljestvici: recenzije i rezultati

  • Prvi dan je najvažniji u prehrani. To ne samo da čisti želudac i crijeva od toksina, otrova, teških i soli al. Izgorjelih, ali i priprema tijela za sljedeće etape. Odabir jabuke taj dan nije slučajna. Oni sadrže prirodno vlakno koje apsorbira toksine, pektin - Izlazi masti, pesticida i drugih štetnih tvari .. Jednolikoj čišćenje potrebno za piće 1 tableta aktivnim ugljenom svaka 2 sata.
  • 2. dan obnavlja crijevnu floru, poboljšava probavu, normalizira metabolizam.
  • Treći dan se puniti rezerve glukoze u tijelu, što je nužno za daljnji raspad masnih stanica. Zahvaljujući ovom danu uspjeli izbjeći usporavanje mršavljenja ili proces mršavljenja do potpunog zaustavljanja.
  • 4. dan obnavlja organizam je potrebno za život protein koji je građevinski materijal za kosti, stanice i normalne hematopoeze. Vi ćete biti u mogućnosti spriječiti kritične gubitak mišićne mase i osigurati potrebnu opskrbu glikogena.
  • Peti dan održava najveći gubitak težine, postiže proizvoda s prehrambenim vlaknima i vlakana. Nadalje, vlakna i vlakna čisti gastrointestinalni trakt toksina, toksina i štetne soli.

Za spremanje postignute rezultate nakon objavljivanja tipa ljestve dijeta nije više od 2 novih proizvoda na dan, a da ne prelazi zapreminu hrane konzumira.

Tijekom dijeta, to je poželjno da se vitamina i mineralnih dodataka.

Dijeta ljestve: rezultati

Ako smatrate mišljenja o ova dijeta težina ide u fazama. U prosjeku, gubite 1 - 1,5 kg po danu. Posljednjeg dana možete izgubiti do 3 kg (ovisno o karakteristikama organizma). Nakon završetka prehrani opaženo smanjenje potrebu za slatkim i škroba hrane, što je korisno za na slici.

Ukupni rezultati dijeta ljestve, ovisno o početnoj težini od 5 do 8 kilograma izgubili. Ako na kraju mršavljenja ostao težine, ali proces je odgođen lako, onda možda dijeta ponavljanje.

Dijeta ljestve: recenzije

Dijeta ljestvici: recenzije i rezultati

  • Natalija: To je vrlo učinkovit dijeta. Za nju, nisam osjetio glad. Uz to, izgubila sam 6 kg za 5 dana.
  • Aleksandar: Lako i jednostavno dijeta. Rezultat nije bio dugo u dolaze. 5 dana sam izgubila 5,5 kg, lijevo struk i bokove. Istina, nakon povratka u poznato za mene na dijeti, dobila sam 2,5 kg. Mislim da ponavljati sve dok se ne postignu željeni rezultati za mene.
  • Angelina: Sjedio sam na dijeti sva pravila, ali rezultat nije čekao. 5 dana muka, jedva sam pao 1 kg. Ljestve ne može došao u mom tijelu?

Vidi također:

Ljestve dijeta - to je učinkovita metoda mršavljenja, koja se može postići dobre rezultate u kratkom vremenskom razdoblju. Uz uravnoteženu prehranu, vaše tijelo neće osjetiti glad i nedostatak hranjivih tvari. Glavna stvar je da se u skladu sa svim pravilima na korak ljestve, ne mijenjajte položaj dana i piti puno tekućine. Prije početka prehrane trebali konzultirati liječnika za savjet.

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan