Moja omiljena dijeta - 7 dana. Recenzije

Moja omiljena dijeta - to nije razmjena iskustava u prehrambenim forumima, to je poseban sustav napajanja regulirano. Moja omiljena dijeta je pokazala da se učinkovito sredstvo za pohudeniya.Ratsion i trajanje dijeta je vrlo oprašta. Moja omiljena dijeta nije mono-dijeta, to isplativo, jer su joj recenzije su uglavnom pozitivni.

Moja omiljena dijeta 7 dana

Trajanje omiljena prehrana: 7 dana.

Rezultat omiljeni dijeta: minus 5 - 10 kg.

Omiljeni dijeta dijeta podijeljena je u dvije opcije. Prva nježna, drugi teško i učinkovitije.

Moja omiljena dijeta za 7 dana - štede dijeta

Prvi dan: za piće.

Možete piti sve, ali gazirana pića i alkohol. Pijte čaj bez šećera, radije zelenog čaja ili biljnih infuzijama. Kefir, fermentirani pečena mlijeko, pa čak i od povrća i mesa juhe smiju na ovaj dan. Glavna stvar je da je volumen pijan tekućine nije manji od 2 litre. Neutralizirati kiselost svježeg seruma ili obranim mlijekom. Prilikom kuhanja juha, ne koristite sol. Ovaj dan potiče izlučivanje viška tekućine. 1. pitevoyden mogu utjecati na zdravstveno stanje, možda imate slabost. Stoga, ako se vježba, bolje je da se eliminiraju snagu stroja, sudjelovati u statičkim vježbama, na primjer, Callanetics. Više šetnja na svježem zraku.

Drugi dan: povrće.

Dopuštena upotreba bilo kakvog voća i povrća salate uz dodatak biljnog ulja. Kako se ne bi osjećati glad, jesti povrće svaka 2 - 3 sata.



Uzorak izbornik za povrće dana:

  • salata od kupusa,
  • repa salata,
  • ribani mrkve
  • salata od rajčice i krastavaca,
  • pari tikvice.

Treći dan: za piće

Po analogiji s prvog dana.

Moja omiljena dijeta 7 dana

Četiri dana: voće

Ponekad možete pronaći preporuke za taj dan je najbolje jesti grejp, jer to je plod dobre bori masnih naslaga. No, da tijelo ne osjeća stres, možete jesti bilo voće, ne bi trebao biti zlostavljani samo banane i grožđe, kao što ti plodovi su visoke u kalorije.

Dan Pet: protein

Dopuštena myaso.Ispolzuyte kuhano nemasno meso, dobro prilagođen za ovu pileća prsa, riba, morskih plodova, sir, jaja.

Dan Šest: Pijenje

Po analogiji s prvim i trećim dana.

Dan Sedam: izlaz iz prehrane

Ovaj dan će pomoći tijelu da se ide na normalnu prehranu. Dva kuhana jaja ujutro, sredinom jutra snack voća, ručak juha s mesom, voće, povrće, salata večernje uljem.

Rezultat: negativno 4 - 7 kg tjedno.

Moja omiljena dijeta 7 dana - tvrdi dijeta

  • 1 i 2 dan pitevoy.Mozhno pitke bilo koju količinu jogurta. Ako ste jako osjetljivi na kiseline, zatim neutraliziraju kiselost proizvoda može biti obična voda, koja ima alkalnu okolinu.
  • 3 dana jabuka. Obično je to klasična kombinacija iscjedak iz izbornika. Ako vam se ne sviđa jabuke iz njihove uporabe tijekom dana ozlijedio desni, možete ih promijeniti na naranče ili grapefruits. I piti tekućinu za neutralizaciju kiseline.
  • 4, 5, 6 dana pile. Možete jesti kuhana piletina bez kože, plus tekućina.
  • 7 dana vina. Tijekom dana, smiju piti suho vino dobre kvalitete sa sirom, jednu čašu vina oko 30 grama.

Na ovlaštenih proizvode, tekuće piće vitamini i minerala u tablete.

Rezultat: negativno 7 - 9 kg tjedno.

Ne prakticiraju ovu opciju omiljeni prehrane, ako imate zdravstvenih problema.

Recenzije omiljene dijeta

Moja omiljena dijeta 7 dana

U internetskim forumima, možete pročitati razne recenzije o omiljenom prehrani. Većina žena koje prakticiraju omiljeni dijeta je navedeno sljedeće:

  1. Dijeta donosi pozitivne rezultate, ali postoje problemi sa stolicom. Preporučljivo je ostaviti dijetu uz pomoć instant zobene pahuljice. Za tjedan dana ozlijediti tijelo je teško, ali to smanjuje rizik.
  2. Tu je mnogo polemika preko vina na dan. Doista, mnoge žene idu u vožnji, rad, i ne konzumirati alkohol. Dijeta nudi cijeli dan provesti na vino, ili kao alternativa gladovati. No, mnogi su pronašli izlaz - piti taj dan umjesto sok od nara vino uz sir ili svježe sokove. Iako se smatra da nije potrebno mijenjati sastojke u prehrani, to može dovesti do pogrešne rezultate, tako da bilo odabrati drugi brza dijeta, ili bi bili sigurni da Veena dan je pao na vikend, kako ne bi šok suradnike.
  3. Tvrdi režim prehrane uzrokuje vrtoglavicu, pa porast dijeta rok se ne preporučuje.
  4. Kako se ne bi udebljati nakon omiljeni prehrani treba preispitati svoju prehranu, ne učitavaju, eliminirati štetnih proizvoda, sport. A za početak preporučio da sjedi na nametljiv opciju da se ne otrgne od neizbježnih ograničenja.
  5. Nakon prehrani ne bi trebao oslanjati na hranu, ili izgubio težinu natrag.
  6. Za one koji ne vole jogurt ponudio ga zamijeniti s fermentiranom pečene mlijeka, koji se odnosi na kiselo mlijeko dijeta za.
  7. Kombinirajući kruti dijeta s teretani također ne preporuča, posebno opasno u tom razdoblju, opterećenje snage.
  8. Ako je dan desni jabuka povrijediti, savjetujem vam da napravite umak od jabuka, njihova vrijednost to ne umanjuje.
  9. Dodajte začine, uključujući i češnjak u juhu može biti, ali to izaziva veću potrošnju proizvoda, dakle, smanjuje rezultat.
  10. Ne brini, i zbog činjenice da izgubio mjesečno. U jednom tjednu, oštri Izmjene i dopune tijelo ne bi trebalo dogoditi. Ako postoje problemi, onda prije krute prehrane pripremiti svoje tijelo, tako da on nije doživio stres zbog nagle promjene u prehrani.

No, ono što rezultati su praktičari ljepote.

  1. Većina na kruto prehrane je dobio osloboditi od 7 kg tjedno. No, postoje i višim cijenama. Ipak, 7 kg je izvrstan rezultat.
  2. Nametljiv opcija je pomogao mnogima da biste dobili osloboditi od 4 kg tjedno.
  3. Već prvog dana tvrdi opcija dijeta je pomogao neki izgubi do 2 kg.
  4. Tko ne ograničava svoje prehrane nakon dijeta države koja je izgubila pet kilograma, tri daje rasti.

Potpuno dijametralno i negativne recenzije omiljenu dijetu na internetu su teško naći, samo ne svatko je u mogućnosti da se sabrati i ne razbiti na prvi dan pijenja. Nije svatko može kontrolirati svoju prehranu nakon tečaja, a oni koji nisu na umu rezultate krše izbornik dijeta.

Omiljeni Dijeta Savjeti za fitness trener

Moja omiljena dijeta 7 dana

  1. Pilo dan možete piti mlijeko, čaj, svježe sokove, ali bez šećera. Tijekom dana možete uživati ​​u do 1500 kalorija. Ali budite spremni vrtoglavicu i mučninu.
  2. Ne upuštajte se u aktivnosti u okviru povrća na dan. Inače, tijelo neće uzeti energiju iz masnog tkiva i mišića.
  3. U danima kada je pijenje sportski piti sojino mlijeko. Ali, to je bolje da se smanji opterećenje težine, raditi aerobik,Pilates.
  4. U danu voća jesti voće, koje nemaju alergije. Citrus alergeni. Jesti 2 fetus svaka 3 sata da se ne pati od gladi. Na ovaj dan, eliminirati snagu stroja i samo hodati, u ekstremnim slučajevima, dugotrajna niskog intenziteta kardio.
  5. Protein dan je najbolje jesti meso ili ribu. švapski sir i jogurt može promicati zadržavanje tekućine. Snaga opterećenje na ovaj dan su dopušteni.

U usporedbi s drugim brzo režim prehrane s tvrd hrane omiljeni prehrani prenosi lako. Ali, ako tijelo nije spremna oštro se presele na tvrdi vlast ne prati modu, prvi tjedan eliminirati iz prehrane brašna, masti, pržena, a zatim prakse. Nemojte početi dijetu, ako imate sklonost bulimija, ako imate problema sa želucem, gastritis, kolitis, bubrega ili srca bol.

Vidi također:

Iskustvo pokazuje da je za tjedan dana će se 1 - 2% masnog tkiva.

Uspjeh u postizanju željene težine!

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan