Dijeta za krvne grupe: 3 pozitivna. Osnovna načela prehrane i izbornik za tjedan

Ljudi koji imaju pozitivnu krvnu grupu 3, gotovo uvijek imaju odličnu zdravlje. No, u isto vrijeme, čak i oni mogu povremeno pojavljuju neke probleme povezane s probavnim i imunološkog sustava. Međutim, oni mirno prihvatiti sve promjene koje se odnose na prehranu. Unatoč činjenici da ti ljudi mogu staviti gotovo bilo prehrani, te treba obratiti pozornost na prehranu, posebno dizajniran za 3 pozitivne krvne grupe.

Dijeta za krvnoj grupi 3: izbor proizvoda

Dijeta za krvne grupe: 3 pozitivna

  • Među preporučene namirnice su meso i jaja, također smiju jesti jela od zeca i janjetina. S velikim oprezom treba tretirati na pilećeg mesa.
  • Relativno riba je najbolje da se zaustavi izbor na morske vrste, u stvari, to će pomoći dati tijelo sa svim esencijalnim aminokiselinama. Međutim, to je u potpunosti isključeno iz svog izbornika morskih plodova.
  • Kuhanje se preporučuje samo u maslinovom ulju.
  • Pri odabiru žitarica, najbolje da ostane na riži, možete ponekad proso, zob dopušteno. Vi ne bi trebali uskratiti sebi užitak jesti posluživanje tjestenine.
  • Ona je obavezna da je prisutna u prehrani mahunarke, grašak, grah, male količine soje. To bi trebao u potpunosti odustati od leće i kukuruza.
  • Izbornik dozvoljeno prisustvo gotovo svih fermentiranih mlijeka i mliječnih proizvoda, ali je potrebno odabrati samo one koje sadrže minimalnu postotak masti.

Slijede strogo zabranjene proizvode - avokado, rotkvice, bundeve, rajčice, rotkvice, suncokretovo ulje, masna svinjetina, patka i kukuruza.

Moramo napustiti nara i sok od rajčice, pića, koji uključuju soda, zabranjeno je i vapno čaj.

Zdravstvene prednosti zelenog čaja donosi, ima učinak čišćenja na cijelom tijelu, biljne čajeve od slatkog korijena, kadulja, ginseng, i maline list. Poželjno je što češće piti svježe brusnice, grožđe i sok od ananasa. U malim količinama, dozvoljeno kavu, crni čaj i sok od naranče. Vrlo rijetko smije popiti čašu crnog ili bijelog vina.

za krvne grupe prehrane 3 pozitivnog: U izborniku za tjedan dana



S 3 pozitivne krvne grupe, preporučuje da se pridržavaju indikativnom izborniku:

1. dan

  • Za doručak kuhati riža kaša s dodatkom svježe jabuke (250 g), biljni šalica (mente ili Hypericum);
  • Za ručak dijela Krem juha od gljiva (gljive, krumpir, mrkva), salata sa sardinama, jaja i sira, koje mogu popuniti s malom količinom kiselog vrhnja (minimalni postotak masti) ili maslinovo ulje;
  • Večeru pripremu kuhane govedina s patlidžana i papar (250 g);
  • Tijekom snack dozvoljeno oraha (indijski oraščić, orasi, Brazil), oko 50 g, bilo svježe voće ili povrće (1 mrkva, 1 krastavac).

Dijeta za krvne grupe: 3 pozitivna

2. dan

  • Za doručak kuhati porcija zobi (250 g);
  • Za ručak, svježe juha od brokule, cvjetače i prokulice, mali dio voćnu salatu;
  • Za večeru kuhati kunića gulaš, služio s rižom i povrćem u formi, popijte šalicu zelenog čaja;
  • Tijekom snack dozvoljeno voće (šljive, marelice) - nekoliko komada, orasi (bor, badema, oraha).

dan 3

  • Za doručak porciju nemasnog svježeg sira, jabuka, bobica sok;
  • Za ručak dijela gljiva juha (omogućeno lako pržene povrće), salata (kupus, govedina, cilantro, krastavac);
  • Na večeru pripremiti pečene ribe kuhana sa zelenim grahom (300 g);
  • Tijekom međuobrok dozvoljeno voće ili orašaste plodove.
  • Počevši od 4. dana prehrani treba ponoviti 1..

Dijeta za krvnoj grupi 3: načela prehrane

3 osobe s pozitivnim krvna grupa bio sretan, jer oni lako mogu kombinirati različite vrste dijeta. Činjenica da imaju visoku razinu probavljivost gotovo svih proizvoda, t. Da. Može se savršeno prilagoditi.

Možete jednostavno odabrati mješovite prehrane, koja uključuje mnogo različitih proizvoda, kao i vrijedne vitamine. U tom slučaju, dijeta može biti prisutne različite vrste hrane, a gotovo ne postoji stroga ograničenja.

Dopušteno koristiti u prilično velike količine ribe, mesa, jaja, razne fermentiranih mliječnih proizvoda, svježeg voća i povrća, kao i mahunarke. Međutim, ne treba zaboraviti da je i nepoželjno koristiti proizvode koji uključuju piletinu, svinjetinu, i naravno, plodovi mora.

Prianjaju na dijeti, preporučuje se piti razne čajeve, pripremljen na temelju malina list, kadulja, svježe pivo zeleni čaj, kupus, brusnice, ananas i sl svježe sokove. No, tri pozitivna krvna grupa Zabranjeno je piti sok od rajčice.

Važno je zapamtiti da je pšenica glyutein sposobne izazvati u ljudima koji pripadaju ovoj skupini, smanjen metabolizam. Također je strogo zabranjeno kombinirati kikiriki, pšenica, heljda, kukuruz i leća.

Dijeta za krvne grupe: recenzije

Dijeta za krvne grupe: 3 pozitivna

  1. Kira: Za 2 mjeseca sam držati dijetu. Naravno, bilo je vrlo teško odreći omiljene hrane, što se pokazalo štetnim, ali vrijedilo je. Jer sada sam bio u mogućnosti staviti u dobroj formi lik, dobio osloboditi od dodatnih kilograma, postalo je puno bolje izgleda kože. Dakle, ja ću nastaviti da se pridržavaju takve prehrane.
  2. Katja: Prilično je teško držati dijetu, jer su ti proizvodi koji me ljubimaca, moj muž je zabranjeno i dozvoljenog mu zabranjen od mene. Ipak, pronašao sam snage, naravno, morati provesti malo više vremena za pripremu, ali rezultat je dobro isplati sile. Sam bio u mogućnosti ne samo dobili osloboditi od viška težine u kratkom vremenskom razdoblju, ali osjećam se dobro. Osim toga, to ne mora da se pridržava strogih dijeta i odustati od dojenja, jer tu su svi proizvodi koji su potrebni za potpuni razvoj djeteta u mojoj prehrani.
  3. Aleksandar: Dijeta stvarno pomaže, a nema potrebe da se ograničenje, koja je ostavljena na gotovo svim proizvodima ... Osim toga, imao sam praktički nije koristio piletinu, tako da ne osjećam apsolutno nikakvu nelagodu.
  4. Veronica: Najvažnije u ovoj dijeti mi je da je to način života, to jest, do trenutka kada sam odbio od nje, izgubljene težine natrag ... Ja ga zadržati za 3 mjeseca i postupno navikli, t. Ch. Sada uživati ​​u rezultat.

Vidi također:

Grupa dijeta Krv za 3 pozitivne - odlično rješenje za ljude koji žele izgubiti na težini bez doživljava nelagodu od krutih prehrambenim ograničenjima. Morate dati samo neke vrste proizvoda, rezanje natrag malo prehranu.

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan