Mršava dijeta. izbornika na 7 i 20 dana, mišljenja i rezultata mršavljenja Značajke

Mršava dijeta - koja je izvorno ime jednog od najpopularnijih načina za izgubiti težinu u Europi. Ova metoda obećanja u samo 7 dana da biste dobili osloboditi od 5-7 kg viška. Ovaj rezultat je postignut zbog izuzetno niskog sadržaja kalorija u prehrani. Ova verzija prehrani dolazi iz SAD-a bilo je zamišljeno kao ekskluzivni način za izgubiti težinu za osobe s problemima s težinom. Zbog svoje jednostavnosti i učinkovitosti ove tehnike je postala dostupna svima.

Mršava dijeta: princip snage za 7 dana

to je dizajniran dijeta za 7 dana, i za svaki od njih je dopušteno jesti samo određene namirnice ne ponavljaju tijekom tjedna. Dakle, 7-midnevnoe mršav izbornik dijeta:

  • Dan 1: omogućeno da piju samo 1 litra nemasnog mlijeka
  • 2. dan: 800 ml rajčice ili sok od jabuke 200 g minimalno masnoće sir;
  • Dan 3: 1 L običan ili mineralnu vodu za piće;
  • Dan 4: 200 g kuhani krumpir, 800 ml čaja, bez šećera;
  • 5. dan: 5 jabuke (najbolje - zeleno), 1 L vode;
  • Dan 6: 200 g kuhanog nemasnog mesa, tj goveđeg ili pilećih prsa ili 200 g kuhane ribe, 800 ml čaja, bez šećera;
  • Dan 7: 1 litra jogurta sadržaja najniža masti.

Mršava Dijeta za 20 dana: hrana i dijeta recenzije

mršav dijeta

Osim uobičajene prehrane jejunum izvedbe, koji je dizajniran za tjedan dana, postoje varijante od 14 i 20 dana. A ako je 7-midnevny varijanta razvijen od strane iskusnih stručnjaka, nutricionista i njegove učinkovitosti i sigurnosti su testirani, a 14- i 20-dan opcije su upitne. Ostanite na ovoj prehrani 2 ili 3 tjedna je vrlo teško, a ako se to dogodi, postoji rizik od razvoja takvih bolesti kao što su anoreksija. To je, u tijelu na psihološkoj razini će se završiti odbijanje hrane. Stoga, prije nego što idete na lean dijeta ove dužine, morate misliti vrlo pažljivo, ako je to sve pokupiti druge. Alternativno, na kojoj je izgubljena težina nije tako brzo, ali tijelo neće biti povrijeđeni.



Dakle, dijeta lean dijeta za 20 dana:

  • Prvi tjedan je u potpunosti u skladu dijeta lean dijeta za 7 dana;
  • Dan 8: 200 g kuhano povrće, 200 g nemasnog sir;
  • Dan 9: 200 g nemasnog svježeg sira, 800 ml svježeg soka;
  • 10. dan: 800 ml čaja, 200 grama nemasne ribe;
  • Dan 11: 800 ml svježe stisnutu sok, 4 kuhani krumpir;
  • 12 dana: 5 zelene jabuke;
  • 13. dan: 800 ml soka, 200 g kuhane mesa;
  • Dan 14: 1 litra niske masnoće jogurt;
  • Dan 15: možete jesti sve, ali u umjerenim količinama;
  • 16 dana: 5 jabuke;
  • 17. dan: 800 ml obranog mlijeka 200 g, kuhane mesa;
  • Dan 18: 1 litra niske masnoće jogurt;
  • Dan 19: 800 ml čaja, 200 grama skute;
  • 20. dan: 1 jabuka, 1 litra niske masnoće jogurt.

U takvoj prehrani za 20 dana možete izgubiti 10-12 kg.

Malo ljudi može izdržati bez prekida, ne sjedi ova dijeta, što ne čudi! Mnoge djevojke potvrdili da zaista možete baciti 10 kg, tek onda početi jesti opet - jako teško. Osim toga, recenzije dame, mnogi su počeli strašna bol u želucu, glavobolje, umor i opću slabost u tijelu. Dakle, oni su savjetovali da se ne muči s takvim postupkom, i to je bolje odabrati blagi verziju prehrani.

Mršava Dijeta: recenzije i rezultati

mršav dijeta

Budući da je glavna razlika između mršavih dijeta je njegova niske kalorijske, a zatim slijede to može biti samo neko vrijeme, a nakon tog vremena, morate odabrati drugu. Način na vlast s povećanim kalorija. Osim toga, sjedi na dijeti, trebali biste uzeti minerale i vitamine, oni pomažu tijelu da se izbjegne iscrpljenosti i slabosti.

Često 3-4 dana dijeta, pacijent je zdravstveno stanje pogoršalo tako da za svoje zdravlje morate zadržati zatvoriti oči, kako bi se izbjeglo pretjerano napon i nepodnošljivu fizičkog napora. Također, stručnjaci preporučuju dijetu kombinirati s posjetom teretani i vježbe, ali da uključuje mršav dijeta je nemoguće i nutricionisti suprotno: Preporučuje se više od odmora. Fizička vježba može se nastaviti nakon željeni broj pomoćnih kilograma su odbačene.

Također, na temelju povratne informacije od iskusnih stručnjaka i onih koji su sjedili na ovoj prehrani, trebali pridržavati određenih pravila kada ga ostavlja. Inače, dodatnu težinu brzo može vratiti, čak i više! Kao i kod bilo al., Na lean prehrane u tijelu usporava metabolizam i, u slučaju obilne hrane za mršavljenje završetak, težina se vraća. Bolje je postupno povećavati sadržaj kalorija hrane, kao i njegovu količinu. Velik izbor će biti umjeren i uravnotežena prehrana, koja ne samo da se popraviti rezultat prehrane, ali i za povećanje njegove učinkovitosti.

Usput, pravi stručnjaci govoriti o tome da je ova metoda ima kontraindikacije, koje je nužno konzultirati. Glavni kontraindikacije mršav dijeta su:

  • Akutni oblici bolesti;
  • Kronični srca, jetre, bubrega i gastro - trakt;
  • Trudnoća i dojenje;
  • Starije osobe i dječje dobi.

dijeta također treba odmah prekinuti ako je bilo značajno pogoršanje u zdravlju i povratak na normalnu, zdravu prehranu.

Vidi također:

Mršava dijeta: mršavljenje recenzije

mršav dijeta

Prije nego što sjede na bilo koji način ishrane, trebate pažljivo ispitati sve indikacije i kontraindikacije, kako ne bi pogoršati njihovo zdravlje i učinkovito riješiti dodatnih kilograma. Mršava dijeta ovdje - ne iznimka. Također, ne bude u redu, i upoznati se s onima koji su već koristili ovu tehniku.

  1. Natalia: Na ovoj dijeti stalno žele jesti slabosti divlje tijela, ali rezultat - pravi jedan. Za tjedan dana sam izgubila 5 kg! No, s vremenom, težina još uvijek se vraća. Drugi put sjesti na mršav dijeta oklijevam, sjećanja iz prošle godine još uvijek previše svjež ... Možda onda tip hrabrosti usuditi - a ipak pokušati držati proteinska dijeta.
  2. Irina: Na drugi dan u prehrani pala nešto - dobro, to je vrlo teško bez hrane. Najteže je - treće, jedina mineralna voda. I ozbiljno samo u mlijeku, ali na kraju ćete se naviknuti na dijeti, ali zdravlje nije jako - želudac teško ozlijeđen.
  3. Svetlana: Nekoliko godina sam sjedio na ovoj dijeti, ali se drži samo tri dana, da budemo precizni - moj muž nije mogao podnijeti - počela me hraniti. I ja sam odložio za njih 2 kg. Bio je to, u principu, jednostavno. No, od fizičkog napora je bolje odustati.
  4. Anastasia: ja ne preporučujem takvu dijetu: postoji rizik od brzog propadanja, težina se vraća brzo, a čak i većem broju. To je bolje ne jesti poslije 6 popodne i eliminirati slatkiše i peciva.
  5. Eleanor: Kako održati ovaj način prehrane stvarno teško, osobno nisam ostaviti osjećaj gladan. Ali ja pokvario, rezultat je super - do 7 dana do 6 kg. Kada izađete iz prehrane sam čvrsto naslonjen na šetnju, vratio sam se u samo 3 od 6 kg pao.

To stoji kao opcija za mršavljenje odabrati lean dijeta? To je, ako ne postoje kontraindikacije nemate. Ali, to je bolje koristiti 7-midnevny opciju, to je najviše siguran i ne podrazumijeva normalno funkcioniranje promjenama tijela.

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan