Dijeta Butch: recenzije. Osnovna načela, izbornici i recepti

Dijeta Butch - sustav proteina ugljikohidrata alternacije koji ne uključuju posebna ograničenja u količini hrane. Tijekom ove prehrane prevariti svoje tijelo, što uzrokuje da se spali rezerve masnoće. Glavna uloga daje stalne manipulacije s količinom ugljikohidrata konzumira. Butch prehrana je osobito popularna među sportašima. Istina to je vrijedno pamćenja one koji žele izgubiti na težini i dalje treba kontrolirati količinu hrane.

Dijeta Butch: osnovna načela

Ova dijeta daje ciklus u svakom od 4 dana. Prvi i drugi dan -nizkouglevodnye. Izbornik treba konstruirati prema shemi: 3,4 g proteina i 0,5 g proteina po 1 kg tjelesne težine. Dan 3 - visoke ugljikohidrate: 1 kg tjelesne iznosi 5 - 6 g ugljikohidrata i 1,5 g proteina. Dan 4 - umjereno 2,5 g proteina i ugljikohidrata 3 grama po 1 kg tjelesne težine.

Što se tiče masti, optimalna količina nije manja od 30 g dnevno. U tom slučaju, iznos tijelo će se osjećati ugodno. Ako je količina masti je manji, ne može biti problema s noktiju, kose i kože. Biljne masti preporuča se odabrati (nezasićenih). Oni su sadržani u ulju, orasima, sjemenkama, maslina i kakao.

Ako želite, možete se dogovoriti i 4, i čak 5 dana proteina, ali ne više, inače nachnetispolzovat tijelo kao gorivo bez masnih naslaga i mišića.

Tijekom dijeta ne preporuča se prejesti. Optimalna količina kalorija - 1.200 dnevno. Kalorijska sadržaj proteina i ugljikohidrata bi trebao biti isti dan.

Butch dijeta ne bi trebala držati predugo. Ako ste se odlučili napraviti svoj sustav svojoj moći, prvi put je bolje uzeti odmor između ciklusa.



Ne zaboravite vježbe i trening s utezima. Ova dijeta je uspješno koriste sportaši za sušenje mišića, pomaže u smanjenju masnoće masa.

Vidi također: dijeta Dikulja

Dijeta Butch: recenzije

Butch Dijeta: Izbornik

Prvi i drugi dan.

  • Doručak: 2 kuhana ili pečena jaja bez ulja-salatu od sezonskog povrća (osim škroba), začinjena prirodnim jogurtom ili biljno ulje.
  • Ručak: pileća prsa ili pureća prsa, kao prilog fit grah, slanutak, leća i kuhano povrće.
  • Popodnevni snack: sir s puno proteina.
  • Večera: salata od sezonskog povrća, ribe i morskih plodova.

Dan treći.

  • Doručak: žitarica s orasima i suhim voćem, tost od integralnog kruha.
  • Ručak: heljda ili ječam kaša, povrće, salata i pileća prsa.
  • Popodnevni snack: voće i bobice. Izbjegavajte kaki, banane i grožđe, t. Da. Oni imaju puno šećera.
  • Večera: tjestenina s tvrdog tjestenina s umakom od rajčice. Osim toga možete jesti tjesteninu ili smeđa riža rižoto s raguom.

Dan četvrti.

  • Doručak: sir palačinke s cijelog pšeničnog brašna sa suhim voćem, kruh i sir.
  • Ručak: riža s povrćem i purećeg mesa.
  • Snack: zrnatom siru sa svježim začinskim biljem i jogurt, 2 jabuke.
  • Večera: složenac od piletine, sira i luk. Osim toga, možete napraviti omlet s rajčicom i sirom, jedu par kriški raženog kruha.

Tijekom dijeta ne zaboravite piti optimalnu količinu tekućine: čista voda i biljni čajevi.

Možete, kao što želite diverzificirati svoj izbornik, glavna stvar je da ne zaboravite na osnovna pravila opskrbe.

Butch Dijeta Recepti

skuta mliječ

skuta mliječ

sastojci:

  1. Nemasni sir - 200 g
  2. Želatina - 15 g
  3. Voda - 1 žlice.
  4. Kakao - 1 žlica
  5. Sladilo - na okus

Priprema:

  • Pour želatinske 1 tbsp. vode i ostaviti pola sata. Kad želatina nabubri, sipati u posudu s debelim dnom i stavite na laganoj vatri. Pogledajte kako se masa ne počnu kuhati.
  • Dodajte želatinu kakao i šećer. Ohladi dobivenu smjesu. U posebnoj posudi pomiješajte i skute, dodajte ga u želatinoznu masu.
  • Rezultirajuća smjesa se izlije u formochkam ili duboko posudu. Stavite mliječi u hladnjaku preko noći.

pileća kobasica

pileća kobasica

sastojci:

  1. Pileća prsa - 700 g
  2. Sir - 300 g
  3. Češnjak - 3 režnja
  4. Sol i začini - na okus

Priprema:

  • Očistite piletinu iz kostiju, izrezati u male komadiće i samljeti u blenderu. Oguliti češnjak, prođe ga putem tiska.
  • Dodaj piletina sir, začine, sol i češnjak. Pobijediti sve dok ne postane glatko. Dobivena smjesa prijenos do rukavca za pečenje tako da tvore kobasice.
  • Staviti posudu u zagrijanoj pećnici na 180 ° C tijekom 30 - 40 min.

pileća juha

pileća juha

sastojci:

  1. Pileća prsa - 300 g
  2. Bjelanjaka - 5 kom.
  3. Sol i papar - za okus
  4. Zeleni - na okus

Priprema:

  • Grudi izrezati u male komadiće, staviti u posudu s vodom na čir i ocijedite. Piletina kuharica može biti oko tri puta, tako da ona postaje mekana. Spremni juha.
  • Umutiti bjelanjke sa vilicom, dodajte juhu. Zeleni sitno nasjeckati i dodati u juhu. Sol, papar i pirjati oko 5 - 7 minuta.

Sochniki

Sochniki

sastojci:

  1. Zob - 50 g
  2. Cijelog pšenično brašno - 40 g
  3. Jaja - 1 kom.
  4. Sir - 20 g
  5. Maslinovo ulje - 1 TSP
  6. Cimet - na okus
  7. kefir

Priprema:

  • Izmiješati sve sastojke osim brašna. Dodaj kao i mnogi od kefira da se lako tijesto.
  • Rezanje odbora, posuti cjelovitog pšeničnog brašna, razvaljajte tijesto palačinke. Dodajte cimet krem ​​sir (po izboru bilo više začina mogu se koristiti). Stavite tijesto u palačinke sir, zamotajte.
  • Pokrijte pečenje pergament sochniki nokautirati, staviti u zagrijanu pećnicu na 180 ° C 20 minuta.

banana muffins

banana muffins

sastojci:

  1. Zob - 100 g
  2. Kefir - 60 g
  3. Gašeno bikarbona - frac12- žličica
  4. Banane - 1 kom.
  5. Jaja - 1 kom.
  6. Cimet - na okus
  7. Kakao - na okus
  8. Med - 2 žličice
  9. Narančina kora - 1 žličica

Priprema:

  • Kombinirajte sve sastojke (osim kakao, cimet, banana i narančine kore) u dubokoj zdjeli, mijesiti. Podijeliti dobivene tijesto u 2 jednaka dijela. Banana oguliti i izrezati na kockice. U prvom dijelu testa dodati cimet, kakao, banane i kocke. U drugom - narančine kore.
  • Silikonski kalup stavi naizmjence 1 i drugi dio testa. Stavite obrazac u zagrijanoj pećnici na 180 stupnjeva 20-30 min. Na zahtjev torte može biti ukrašen sušenog voća i kokosa.

Dijeta Butch: recenzije i rezultati

  1. Christina: Ja dijeta pomogla, ne samo izgubiti težinu, ali i dovesti tijelo u tonu. Za prva 3 dana sam izgubila 3 kg (to unatoč činjenici da je otišla u teretanu). Pridržavaju dijeta je jednostavna, glavna stvar - samodisciplina. Dobra vijest je da je nakon objavljivanja dijeta težina nije vratila. Općenito, izgubila sam 6 kg.
  2. Elena: Učinkovita dijeta, ali prije njegova štovanja je bolje da se konzultirati s liječnikom i saznati sve kontraindikacije. Ukupno, izgubio sam 15 kg, a posebno bez naprezanja, da su isti mišići postaju izraženije. Tijekom dijeta, što nije nevažno, nisam osjećala glad, stres, iscrpljenost i umor. Imam naprotiv povećana snaga.
  3. Catherine: Koliko se sjećam, uvijek sjediti na dijetama. Nakon poroda, mnogo bolje i sam počeo tražiti najbolji izbor za sebe. Zaustavio sam se tome, ali za dugo vremena psihički spreman na to. Tijekom dijeta je aktivno bave sportom, a često izmjenjuju između proteina i ugljikohidrata dana. Kao rezultat toga, izgubio sam 20 kg. Bio sam oduševljen. Najbolja dijeta imam u mom cijelom životu nisam upoznala!

Dijeta Rezultati ovisi o tome koliko dugo možete izdržati. U prva tri ciklusa traje 2 - 3 kg. Zatim za svaku narednu dan mase reducira do 700 - 1000 g, što ukazuje na postupno smanjenje težine.

Vidi također:

Butch dijeta - to je popularan način za izgubiti težinu, ne samo među sportašima koji žele dobiti mišićnu masu, ali i među običnim ljudima. Po dobroj izmjeni bjelančevina i ugljikohidrata dana, vi ćete izgubiti težinu brzo i jednostavno. Važno je, u skladu s prehrani, te se konzultirati sa stručnjacima, t. K. Booch metoda ima brojne kontraindikacije.

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan