Posta 14 dana rezultate

14 dana posta je postao jedan od najprometnijih na forumima za mršavljenje i zdrav način života. Mnogi ljudi misle da ovaj način ispravan i učinkovit u borbi protiv prekomjerne težine i koristiti ovu tehniku ​​kada konvencionalne dijete ne pomažu.

14 dan post: priprema

U početku, bolje početi s 1 dana iscjedak, eventualno povećanje za 14 dana posta. Uočite kako mijenjanje zdravstveno stanje s povećanjem razdoblja posta. Tijekom neuspjeha obrok može pogoršati kronične bolesti. S takvim problemom suočavaju većina ljudi koji nije unaprijed pročišćen tijelo ili pauze poštuje uobičajeni režim hrane.

Posta 14 dana rezultatePravilno za proces čišćenja karakterizira poboljšano raspoloženje i dobrobiti, povećane pažnje, olfaktomo, taktilni percepciju, osjećaj lakoće i udobnosti. Posta 14 dana bi trebalo biti učinjeno, uzimajući u obzir individualni ustav i starost bioloških ritmova.

tako pretili ljudi tijekom čišćenja može osjećati praska energije i snage. To je zbog izlučivanje viška tekućine. Patnja punoću preporučuje posjetu daljnje suhu paru. Lean ljudi po mogućnosti nekoliko puta dnevno da se topla kupka, piti puno tople vode, ili je proces čišćenja će usporiti, slabost mogu se pojaviti. Osobe s normalnom tijelu kako bi se poboljšala učinak je koristan posjet mokra para.



Posta 14 dana trebala bi se odvijati u mirnoj atmosferi. Pokušajte dobiti dovoljno odmora, spavati najmanje 8 sati dnevno. Korisno šetnjom na svježem zraku za kratki boravak na suncu. Tijekom čišćenja toksina organizma može biti oslabljen. Ne brinite, to je prirodno stanje. Glavna stvar je da bi osjećaj u kontrolu! Tijekom posta, možete vježbati u slučaju da se osjećate navalu snage i vitalnosti. Ako mislite da čak i najmanji nemir ili slabost, odreći svih opterećenja.

Vidi također:

  • Metode gladovanje Marv Ohanyan: karakteristike, recenzije

Posta 14 dana: kako započeti?

  1. Od velike je važnosti početak 14 dana posta. Uoči odbiti krutu hranu, posebno u popodnevnim satima. Najbolja opcija - par dana da se očisti pridržavati svjetlo prehrane koji isključuje masne, pržene, dimljeni, slatkiše. Ima smisla da prethodno čišćenje crijeva. Možete napraviti klistir, ili koristiti blagi laksativ.
  2. Već neko vrijeme prije 14 dana štrajka glađu morati promijeniti normalan obrok. Uključite u prehranu sirovom biljne hrane. Oni pomažu tijelu da bi se za opskrbu esencijalnih vitamina i minerala. Post zahtijeva posebnu moralnu obuku: za neko vrijeme
  3. Vi ćete morati odustati ne samo od tradicionalnih jela, ali i od uobičajenog načina života. Nakon tog perioda, pokušati zadržati na svjetlo prehrane. Pokušajte ne razbiti tijekom prvih dana, jer glad će biti vrlo primjetna.
  4. Pokušajte piti u vrijeme odbijanja hrane što više vode što je više moguće. Ona pomaže eliminirati toksine, lipolizu, smanjuje apetit.

Čime se dobije 14 dana posta

Izlaz iz posta 14 dana nije ništa manje važna. Sharp restrukturiranje prehrani može biti popraćeno neugodne senzacije. Glavni zadatak - da se uspostavi pravilan rad probavnog trakta. Greška na izlazu posta može biti opasno za zdravlje!

U ranim danima, po mogućnosti jesti biljnu hranu. To će omogućiti proces oporavka tijela i dalje samo-sintezu proteina, što je više koristan nego one dobivene iz hrane.

Čime se dobije 14 dana posta

Ispravan način posta pomoći će popraviti rezultat, daju tijelu instalacije za pročišćavanja.

Važno je da se eliminiraju iz prehrane u sljedećih 3 mjeseca:

  • sol,
  • Šećer, iznimka - prirodne slastice (med, datumi, grožđice, smokve)
  • Životinjske masti,
  • gljive,

Granica Proteinski proizvodi (to može poremetiti bubrege). Najsigurniji način iz gladi 14 dana smatra se da je na dijeti sokova. Na prvi dan piće povrća ili voćni sok, razrijedi s vodom (1: 1), svaka dva sata, postupno povećanje koncentracije. Nakon 2-3 dana, uključiti u prehranu low-fat juhe od povrća, salate i voća. Kasnije, možete uključiti u izborniku, jogurt i žitarice. Od životinjskih proteina je bolje privremeno napustiti, preferirajući mahunarki, sjemenki, orašastih plodova.

Ne brinite ako ste primijetiti povećanje tjelesne težine nakon posta. To se događa zbog smanjenja masnog tkiva i rast mišića, koji ima veću gustoću, ona teži teži od masti.

Posta 14 dana: recenzije

  • Marija: prijatelj moje majke 14 dana suzdržavanje od jela izgubila 8 kg. Od tada, ona je gladna samo za održavanje težine! Također sam odlučio da se odnosi na ovaj način gubitka težine. Tijekom pio samo vodu iz meda. Za 10 dana izgubio sam 7 kg. S vremena na vrijeme bilo je slabost, vrtoglavicu. Puno vremena je proveo u krevetu. Stajao je cijelo razdoblje posta. Rezultat - 11 kg za 14 dana.
  • Victoria: Prvi put sam odlučio uzeti takvu prehranu prije godinu dana. Natašte 8 dana na vodi. Pripremni postupci ne provode. Brzo je postao glad, a također je izašao, odmah početi jesti normalno. Izgubljena 6 kg nazad par dana! Drugi put sam već pripremili, puno čitati literaturu. U to vrijeme sam izgladnjelo 14 dana i dobio osloboditi od 9 kg. Primijetio sam nalet snage i energije u prvim danima štrajka glađu. Išao svaki dan po nekoliko sati, ja sam htjela da se presele. Nakon dva tjedna čišćenja osjećao umor, ali tolerantni. Značajno promijenila receptori za okus mogao odrediti razliku u okusu vode. Izlaz iz gladi troši na sok, a zatim dodavanjem povrća, postupno vraća u normalan život.
  • Andrew: Nedavno sam pokušao postio 14 dana. Prvih 48 sati, raspoloženje je bilo izvrsno, otišao u teretanu. To se osjeća kao tegovi za vežbanje i barbells su lakši. Na kraju snaga obuke ostao na stazi. Na kraju se ispostavilo da držite samo 65 sati. Siguran sam da je to dobar početak. Za dva dana je moguće izgubiti težinu 2,5 kg. Ja ću definitivno probati ponovno. Sviđa mi se!
  • Inga: Ja ponekad koriste ovu dijetu za čišćenje. Posljednji put izdržala 10 dana, iako je nada za 14. Najteža stvar za mene povećan apetit i propuste koje je teško kontrolirati. Tijekom posljednjeg štrajka uspio izgubiti 12 kg. Osjeća dobro, pojačane nepce. Nikad nisam mislio da voda može biti tako ukusna!

Vidi također:

14 dan post - težak test za organizam. Da biste ga održati, poboljšati zdravlje i poboljšati zdravlje, se strogo moraju pridržavati pravila. Obratite posebnu pozornost na ranim danima čišćenja i izlazu iz njega. Pravilno posta će vas izgubiti težinu, osjetiti lakoću i praska energije!

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan